'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

door
'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

Club Brugge stond op punt om van Antonio Nusa de duurste uitgaande transfer ooit te maken in België. Maar problemen bij de medische testen hebben de deal nu op de helling gezet. Een akkoord is nog steeds niet uitgesloten, al bestaat de kans dat er pas na de winterse deadline een doorbraak zal volgen.

Afgelopen zondag raakte bekend dat Brentford FC het dossier rond Nusa naar zich toe aan het trekken was. De Engelse middenmoter toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12.5% op de mogelijke doorverkoopsom.

Nusa raakte zelf dan weer overtuigd door het sportieve project en de garantie op speelminuten die de club hem aanbiedt. De Noorse aanvaller reisde maandag zelfs al naar Engeland af. Daar legde hij zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens keerde hij meteen terug naar Brugge, maar ondertussen doken problemen op in het dossier.

LEES OOK: Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Medisch topopverleg

Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. Het letsel is zeker niet ernstig, maar roept wel vragen uit gezien Nusa in de voorbije maanden niet eens alle wedstrijden speelde.

Inmiddels vroeg Brentford bijkomende informatie op. Zowel bij Club Brugge als bij de medische staf van de Noorse nationale ploeg. Daar verzekert men dat er geen serieuze problemen zijn met de fysieke paraatheid van Nusa. Desondanks zou de Engelse club volgens Het Laatste Nieuws mogelijk willen herbekijken.

Kapers op de kust

De kans bestaat dan ook dat het dossier pas afgehandeld wordt na het verstrijken van de transferdeadline van donderdagavond. Dat hoeft in principe geen probleem te zijn vermits Nusa het seizoen sowieso afmaakt in Brugge en pas in de zomer de overstap maakt. In ieder geval zou Club nog steeds rekenen op een goede afloop.

Bovendien houdt het nog enkele troeven achter de hand. Volgens Sky Sports liggen clubs als Chelsea en Tottenham immers op de loer om de deal te kapen indien die kans zich voordoet. Iets wat Blauw-Zwart ongetwijfeld ook zal gebruiken om de druk op Brentford te verhogen.

Nusa is nog niet rijp voor de stap naar Tottenham of Chelsea ...

Meest recent

'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

5
5
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

122
122
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

92
92
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

51
51
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

100
100
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

353
353
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

40
40
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

62
62
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

329
329
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

147
147
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

47
47
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

175
175
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

207
207
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

299
299
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

267
267
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

48
48
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

109
109
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

128
128
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

94
94
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

315
315
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

226
226
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

570
570
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

157
157
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

52
52
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

68
68

Meer sportnieuws