'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

door
'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

Club Brugge stond op punt om van Antonio Nusa de duurste uitgaande transfer ooit te maken in België. Maar problemen bij de medische testen hebben de deal nu op de helling gezet. Een akkoord is nog steeds niet uitgesloten, al bestaat de kans dat er pas na de winterse deadline een doorbraak zal volgen.

Afgelopen zondag raakte bekend dat Brentford FC het dossier rond Nusa naar zich toe aan het trekken was. De Engelse middenmoter toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12.5% op de mogelijke doorverkoopsom.

Nusa raakte zelf dan weer overtuigd door het sportieve project en de garantie op speelminuten die de club hem aanbiedt. De Noorse aanvaller reisde maandag zelfs al naar Engeland af. Daar legde hij zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens keerde hij meteen terug naar Brugge, maar ondertussen doken problemen op in het dossier.

LEES OOK: Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

Medisch topopverleg

Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. Het letsel is zeker niet ernstig, maar roept wel vragen uit gezien Nusa in de voorbije maanden niet eens alle wedstrijden speelde.

Inmiddels vroeg Brentford bijkomende informatie op. Zowel bij Club Brugge als bij de medische staf van de Noorse nationale ploeg. Daar verzekert men dat er geen serieuze problemen zijn met de fysieke paraatheid van Nusa. Desondanks zou de Engelse club volgens Het Laatste Nieuws mogelijk willen herbekijken.

Kapers op de kust

De kans bestaat dan ook dat het dossier pas afgehandeld wordt na het verstrijken van de transferdeadline van donderdagavond. Dat hoeft in principe geen probleem te zijn vermits Nusa het seizoen sowieso afmaakt in Brugge en pas in de zomer de overstap maakt. In ieder geval zou Club nog steeds rekenen op een goede afloop.

Bovendien houdt het nog enkele troeven achter de hand. Volgens Sky Sports liggen clubs als Chelsea en Tottenham immers op de loer om de deal te kapen indien die kans zich voordoet. Iets wat Blauw-Zwart ongetwijfeld ook zal gebruiken om de druk op Brentford te verhogen.

Nusa is nog niet rijp voor de stap naar Tottenham of Chelsea ...

Meest recent

Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

66
66
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

15
15
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

275
275
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

211
211
Stiekeme titelambities? STVV pakt weer uit op mercato

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

88
88
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

224
224
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

54
54
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

78
78
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

591
591
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

121
121
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

313
313
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

308
308
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

474
474
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

387
387
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

649
649
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

624
624
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

348
348
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

116
116
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

50
50
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

347
347
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

414
414
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

59
59
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

930
930
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

179
179
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

572
572

Meer sportnieuws