'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

door
'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

Club Brugge stond op punt om van Antonio Nusa de duurste uitgaande transfer ooit te maken in België. Maar problemen bij de medische testen hebben de deal nu op de helling gezet. Een akkoord is nog steeds niet uitgesloten, al bestaat de kans dat er pas na de winterse deadline een doorbraak zal volgen.

Afgelopen zondag raakte bekend dat Brentford FC het dossier rond Nusa naar zich toe aan het trekken was. De Engelse middenmoter toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12.5% op de mogelijke doorverkoopsom.

Nusa raakte zelf dan weer overtuigd door het sportieve project en de garantie op speelminuten die de club hem aanbiedt. De Noorse aanvaller reisde maandag zelfs al naar Engeland af. Daar legde hij zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens keerde hij meteen terug naar Brugge, maar ondertussen doken problemen op in het dossier.

LEES OOK: 'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Medisch topopverleg

Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. Het letsel is zeker niet ernstig, maar roept wel vragen uit gezien Nusa in de voorbije maanden niet eens alle wedstrijden speelde.

Inmiddels vroeg Brentford bijkomende informatie op. Zowel bij Club Brugge als bij de medische staf van de Noorse nationale ploeg. Daar verzekert men dat er geen serieuze problemen zijn met de fysieke paraatheid van Nusa. Desondanks zou de Engelse club volgens Het Laatste Nieuws mogelijk willen herbekijken.

Kapers op de kust

De kans bestaat dan ook dat het dossier pas afgehandeld wordt na het verstrijken van de transferdeadline van donderdagavond. Dat hoeft in principe geen probleem te zijn vermits Nusa het seizoen sowieso afmaakt in Brugge en pas in de zomer de overstap maakt. In ieder geval zou Club nog steeds rekenen op een goede afloop.

Bovendien houdt het nog enkele troeven achter de hand. Volgens Sky Sports liggen clubs als Chelsea en Tottenham immers op de loer om de deal te kapen indien die kans zich voordoet. Iets wat Blauw-Zwart ongetwijfeld ook zal gebruiken om de druk op Brentford te verhogen.

Nusa is nog niet rijp voor de stap naar Tottenham of Chelsea ...

Meest recent

'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

5
5
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

18
18
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

140
140
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

307
307
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

241
241
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

161
161
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

116
116
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

74
74
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

519
519
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

310
310
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

307
307
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

372
372
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

207
207
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

173
173
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

334
334
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

789
789
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

268
268
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

210
210
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

119
119
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

181
181
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

84
84
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

294
294
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1058
1058
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

350
350

Meer sportnieuws