'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

996 stemmen
'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

Club Brugge stond op punt om van Antonio Nusa de duurste uitgaande transfer ooit te maken in België. Maar problemen bij de medische testen hebben de deal nu op de helling gezet. Een akkoord is nog steeds niet uitgesloten, al bestaat de kans dat er pas na de winterse deadline een doorbraak zal volgen.

Afgelopen zondag raakte bekend dat Brentford FC het dossier rond Nusa naar zich toe aan het trekken was. De Engelse middenmoter toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12.5% op de mogelijke doorverkoopsom.

Nusa raakte zelf dan weer overtuigd door het sportieve project en de garantie op speelminuten die de club hem aanbiedt. De Noorse aanvaller reisde maandag zelfs al naar Engeland af. Daar legde hij zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens keerde hij meteen terug naar Brugge, maar ondertussen doken problemen op in het dossier.

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Medisch topopverleg

Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. Het letsel is zeker niet ernstig, maar roept wel vragen uit gezien Nusa in de voorbije maanden niet eens alle wedstrijden speelde.

Inmiddels vroeg Brentford bijkomende informatie op. Zowel bij Club Brugge als bij de medische staf van de Noorse nationale ploeg. Daar verzekert men dat er geen serieuze problemen zijn met de fysieke paraatheid van Nusa. Desondanks zou de Engelse club volgens Het Laatste Nieuws mogelijk willen herbekijken.

Kapers op de kust

De kans bestaat dan ook dat het dossier pas afgehandeld wordt na het verstrijken van de transferdeadline van donderdagavond. Dat hoeft in principe geen probleem te zijn vermits Nusa het seizoen sowieso afmaakt in Brugge en pas in de zomer de overstap maakt. In ieder geval zou Club nog steeds rekenen op een goede afloop.

Bovendien houdt het nog enkele troeven achter de hand. Volgens Sky Sports liggen clubs als Chelsea en Tottenham immers op de loer om de deal te kapen indien die kans zich voordoet. Iets wat Blauw-Zwart ongetwijfeld ook zal gebruiken om de druk op Brentford te verhogen.

Nusa is nog niet rijp voor de stap naar Tottenham of Chelsea ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

17
17
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

16
16
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

17
17
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

62
62
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

51
51
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

66
66
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

53
53
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

80
80
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

27
27
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

81
81
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

139
139
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

214
214
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

492
492
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

170
170
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

429
429
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

841
841
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

120
120
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

354
354
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

173
173
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

685
685
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

589
589
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

176
176
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

370
370

Meer sportnieuws