'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

door
'Nieuwe Nusa-wending: Club Brugge speelt troefkaart uit'

Club Brugge stond op punt om van Antonio Nusa de duurste uitgaande transfer ooit te maken in België. Maar problemen bij de medische testen hebben de deal nu op de helling gezet. Een akkoord is nog steeds niet uitgesloten, al bestaat de kans dat er pas na de winterse deadline een doorbraak zal volgen.

Afgelopen zondag raakte bekend dat Brentford FC het dossier rond Nusa naar zich toe aan het trekken was. De Engelse middenmoter toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12.5% op de mogelijke doorverkoopsom.

Nusa raakte zelf dan weer overtuigd door het sportieve project en de garantie op speelminuten die de club hem aanbiedt. De Noorse aanvaller reisde maandag zelfs al naar Engeland af. Daar legde hij zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens keerde hij meteen terug naar Brugge, maar ondertussen doken problemen op in het dossier.

LEES OOK: 'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Medisch topopverleg

Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. Het letsel is zeker niet ernstig, maar roept wel vragen uit gezien Nusa in de voorbije maanden niet eens alle wedstrijden speelde.

Inmiddels vroeg Brentford bijkomende informatie op. Zowel bij Club Brugge als bij de medische staf van de Noorse nationale ploeg. Daar verzekert men dat er geen serieuze problemen zijn met de fysieke paraatheid van Nusa. Desondanks zou de Engelse club volgens Het Laatste Nieuws mogelijk willen herbekijken.

Kapers op de kust

De kans bestaat dan ook dat het dossier pas afgehandeld wordt na het verstrijken van de transferdeadline van donderdagavond. Dat hoeft in principe geen probleem te zijn vermits Nusa het seizoen sowieso afmaakt in Brugge en pas in de zomer de overstap maakt. In ieder geval zou Club nog steeds rekenen op een goede afloop.

Bovendien houdt het nog enkele troeven achter de hand. Volgens Sky Sports liggen clubs als Chelsea en Tottenham immers op de loer om de deal te kapen indien die kans zich voordoet. Iets wat Blauw-Zwart ongetwijfeld ook zal gebruiken om de druk op Brentford te verhogen.

Nusa is nog niet rijp voor de stap naar Tottenham of Chelsea ...

Meest recent

Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

22
22
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

122
122
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

33
33
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

99
99
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

327
327
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

37
37
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

71
71
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

137
137
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

186
186
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

141
141
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

77
77
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

167
167
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

131
131
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

72
72
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

88
88
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

262
262
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

382
382
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

198
198
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

101
101
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

44
44
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

494
494
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

69
69
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

187
187

Meer sportnieuws