'Club Brugge weer stap dichter bij megatransfer Nusa'

418 stemmen
'Club Brugge weer stap dichter bij megatransfer Nusa'

De Jupiler Pro League ziet dezer dagen massaal zijn goudhaantjes vertrekken. AA Gent verloor deze maand al Fofana en Orban aan Lyon, terwijl Arthur Vermeeren donderdag neerstreek in Spanje om mogelijk zijn transfer naar Atletico Madrid af te ronden. Ook vanuit Brugge komt er mogelijk nieuws.

Daar werd de voorbije dagen al gewerkt aan een transfer van Antonio Nusa. Club is niet van plan om hem deze maand nog te laten vertrekken en de Noorse dribbelkont wil zelf ook blijven, maar alle partijen staan wel open om nu al een deal te sluiten die Nusa het seizoen bij Club laat uitdoen.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Transfer Nusa donderdag nog afgerond?

Van die mogelijkheid wil Tottenham profiteren, want zij zien op die manier de kans schoon om de concurrentie van tal van andere Europese grootmachten te snel af te zijn. De onderhandelingen met Club lijken goed op te schieten. Volgens TEAMtalk zou er zelfs donderdag nog een akkoord uit de bus kunnen rollen.

Nusa zou zelf al een mondelinge overeenkomst met de Spurs bereikt hebben, waardoor de clubs enkel nog elkaar moeten zien te vinden omtrent de transfersom. Ook op dat vlak zou er echter snel witte rook kunnen komen. In Engeland wordt gewag gemaakt van een transfersom rond de 30 miljoen euro.

Club wil transferrecord evenaren

Sacha Tavolieri stelt wel dat Club met de verkoop van Nusa minstens het Belgische transferrecord wil evenaren. Dat vestigde het zelf toen Charles De Ketelaere in 2022 voor alles samen 36 miljoen euro naar AC Milan trok. Mogelijk komen de clubs dus uit ergens tussen de genoemde bedragen: een vaste transfersom rond de 30 miljoen met bonussen die naar het record kunnen leiden.

Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de transfer van Nusa snel afgerond zal worden en daar winnen alle partijen mee. Club is nu al verzekerd van een mooie transfersom, terwijl de 18-jarige zelf zich de komende maanden zonder zorgen kan focussen op een afscheid in stijl bij Blauw-Zwart en daarna meteen kan aansluiten bij zijn nieuwe club. Tottenham weet dan weer één van de grootste talenten van Europa te strikken.

Zal Club erin slagen zijn transferrecord te evenaren?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

658
658
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

156
156
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

111
111
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

87
87
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

76
76
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

250
250
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

116
116
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

310
310
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

101
101
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

87
87
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

286
286
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

708
708
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

290
290
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

523
523
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

46
46
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

109
109
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

139
139
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

639
639

Meer sportnieuws