AC Milan dankt 'volleybal-penalty' voor vlotte zege

door
AC Milan dankt 'volleybal-penalty' voor vlotte zege

Tijdens het eerste weekend van 2024 ging de bal opnieuw aan het rollen in de Italiaanse Serie A. Zo wist AC Milan zondagmiddag zijn eerste competitiematch van het nieuwe kalenderjaar te winnen. Al kreeg het tegen Empoli wel wat hulp van de thuisploeg: 0-2.

De Rossoneri begonnen sterk aan het seizoen en leken samen met Internazionale te gaan strijden voor de landstitel, maar kenden vervolgens een terugval. Toch mag Milan nog niet volledig afgeschreven worden in de titelstrijd. Zo werd het voorbije kalenderjaar afgesloten op de derde plaats in het klassement. 

Om in het spoor van Inter en Juventus te blijven, moest er tijdens de eerste speeldag van 2024 wel meteen gewonnen worden. In principe mocht dat tegen Empoli ook geen grote problemen opleveren. De thuisploeg staat immers voorlaatste in het klassement.

LEES OOK: Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Domme strafschop

En de partij ging ook voortvarend van start voor de Milanezen. Na amper 11 minuten spelen kon Ruben Loftus-Cheek de score al openen op aangeven van Rafael Leao. En na een halfuurtje deed Olivier Giroud de boeken helemaal dicht van op de stip.

De Fransman mocht de tegenstander wel danken voor deze strafschop. Nadat Loftus-Cheek een spectaculaire volley inzette, blokte Youssef Malleh de bal met beide handen als een volleerd volleybal-speler. Op aangeven van de VAR werd de bal dan ook op de stip gelegd.

Hopen op slipper Juve

In het absolute slot van de partij maakte Chaka Traoré er zelfs nog 0-3. Milan heeft het nieuwe jaar dus goed ingezet. Het hoopt nu op een slipper van nummer twee Juventus, dat later op de dag op bezoek gaat bij rode lantaarn Salernitana. De speeldag wordt zondag afgesloten met een duel tussen het AS Roma en Atalanta van de Belgische aanvallers Romelu Lukaku en Charles De Ketelaere.

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

2
2
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

13
13
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

18
18
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

129
129
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

128
128
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

47
47
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

129
129
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

141
141
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

162
162
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

151
151
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

55
55
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

41
41
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

176
176
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

84
84
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

379
379
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

305
305
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

92
92
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

611
611
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

70
70
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

648
648
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

438
438
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

217
217
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

130
130

Meer sportnieuws