Club-fans hebben genoeg gezien: "Doe eens normaal, Ronny!"

810 stemmen
Club-fans hebben genoeg gezien:

In de Conference League wou Club Brugge zich donderdagavond verzekeren van groepswinst. Daarvoor had Blauw-Zwart op eigen voldoende aan een puntje tegen Bodo/Glimt. En de eerste helft verliep ook voortvarend voor Blauw-Zwart.

Club is bezig aan een sterke campagne in de derde Europese competitie. De Bruggelingen speelden tijdens de openingsspeeldag van de groepsfase gelijk tegen Besiktas JK, vervolgens werden alle wedstrijden al winnend afgesloten.

Om de groepswinst te verzekeren, en zo de tussenronde tegen de afzakkers uit de Europa League te vermijden, moest enkel nog een punt geraapt worden tegen Bodo/Glimt. En in de eerste helft was Blauw-Zwart ook veruit de beste ploeg.

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Flankaanvallers doen het

Nadat Andreas Skov Olsen enkele waarschuwingsschoten had afgevuurd, kon Club verdiend op voorsprong komen. Het was niet toevallig Antonio Nusa die de score opende. Na zijn rugblessure moest het goudhaantje een tijdje vrede nemen met een invallersrol. Donderdag startte de Noor echter weer in de basis en bedankte hij voor het vertrouwen met een belangrijk doelpunt.

Overigens was het Skov Olsen die voor de assist tekende. Op de sociale media waren de reacties dan ook lovend voor de twee flankaanvallers. Heel wat fans richten zich tot Deila met de boodschap dat hij ook zondag tegen AA Gent opnieuw moet kiezen voor Nusa en Skov Olsen in plaats van de bekritiseerde Philip Zinckernagel.

 

Indien fit moeten Skov Olsen en Nusa altijd starten ...

Meest recent

Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

17
17
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

18
18
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

73
73
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

248
248
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

406
406
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

396
396
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

66
66
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

373
373
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

488
488
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

234
234
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

53
53
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

216
216
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

442
442
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

262
262
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

698
698
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

212
212
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

240
240
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

551
551
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

382
382
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

719
719
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

611
611
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

222
222
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

721
721
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

179
179
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242

Meer sportnieuws