'Club Brugge houdt hart vast: toptransfer Onyedika'

1169 stemmen
'Club Brugge houdt hart vast: toptransfer Onyedika'

Bij Club Brugge lijkt de trein inmiddels weer vertrokken en wordt opnieuw met vertrouwen naar het vervolg van het seizoen gekeken. Het lijkt dan ook de bedoeling om de huidige kern in januari zo goed mogelijk intact te houden. Maar dat wordt in bepaalde dossiers niet evident.

Blauw-Zwart kan voorlopig nog niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. De campagnes in de Conference League en Croky Cup verliepen tot dusver weliswaar gesmeerd, maar in de competitie bleven de resultaten lange tijd ondermaats. Ondertussen lijkt de kentering echter ingezet.

De Bruggelingen haalden het afgelopen zondag ook verdiend van Standard en konden daardoor opnieuw de top zes binnen dringen. Bovendien is de defensieve stabiliteit terug aanwezig. Zo werd tegen de Rouches al voor de vijfde match op rij de nul gehouden.

LEES OOK: Luxeprobleem voor Leko: twee wissels bij Club Brugge?

Anticiperen op vertrekkers

Die wederopstanding heeft ook zijn invloed op de transferplannen. Zo zou men plots aan het twijfelen zijn over het aantrekken van een extra verdediger en ook de komst van een nieuwe spits lijkt plots minder urgent. Maar mogelijk moet Blauw-Zwart wel anticiperen op wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

Het lijkt weliswaar de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Maar in bepaalde gevallen zal dat niet evident worden. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouw van enkele smaakmakers. Met name aan die van Tajon Buchanan en Antonio Nusa.

Galatasaray op de loer

Maar ook Raphael Onyedika wordt nu plots gelinkt aan een transfer. De Nigeriaan is bezig aan een behoorlijk seizoen en staat doorgaans ook in de basis in het elftal van coach Ronny Deila. Volgens GS Gazete mikt Galatasaray, momenteel co-leider in de Turkse Süper Lig, echter op zijn komst.

Coach Okan Buruk liet onlangs verstaan dat hij zijn selectie in elke linie van versterking wil voorzien. Bovendien zou hij overtuigd zijn geraakt van Onyedika tijdens het volgen van de Europese confrontaties van Club tegen Besiktas. Het genoemde medium stelt wel dat Blauw-Zwart in januari niet wil meewerken aan een vertrek. Galatasaray zal dus met een riant bod moeten komen om een eventuele transfer alsnog te forceren.

Indien Club in januari één speler moet laten gaan, wie zou u verkiezen?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

102
102
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

77
77
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

94
94
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

178
178
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

42
42
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

350
350
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

340
340
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

150
150
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

195
195
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

373
373
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

416
416
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

412
412
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

754
754
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws