'Club-deal in stroomversnelling: miljoenenbod in januari'

door
'Club-deal in stroomversnelling: miljoenenbod in januari'

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. Ondertussen bereiden de ploegen zich ook al volop voor op de winterse transferperiode. Dat is onder meer bij Club Brugge het geval.

Blauw-Zwart kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. De campagnes in de Conference League en Croky Cup verlopen weliswaar gesmeerd, maar in de competitie staat Club momenteel slechts zevende. En dat is uiteraard ondermaats voor een ploeg met titelambities.

LEES OOK: 'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Dubbele versterking

In januari willen de Bruggelingen dan ook bijsturen op de mercato. Zo wordt de markt afgespeurd op zoek naar defensieve versterking. Ook de komst van een extra spits wordt overwogen. Daarnaast wordt het natuurlijk uitkijken wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

Het lijkt de intentie van Club Brugge om zijn sterkhouders te behouden tot eind dit seizoen. Maar in bepaalde gevallen zal dat niet evident worden. Zo wordt er stevig getrokken aan de mouw van enkele smaakmakers. Met name aan die van Antonio Nusa.

Gegeerd in Engeland

De talentvolle Noor ligt momenteel in de lappenmand en niemand kan voorlopig uitsluitsel geven over zijn terugkeer, maar in de voorbije maanden maakte de 18-jarige aanvaller al serieus indruk. Ook bij zijn nationale ploeg liet hij inmiddels mooie dingen zien.

Die goede prestaties in combinatie met zijn onmiskenbare potentieel, maken van Nusa een aantrekkelijk doelwit. Met name vanuit Engeland is de flankaanvaller grof wild. Chelsea FC toonde vorige zomer al concrete interesse. Vorig weekend werd ook Fulham FC als kandidaat genoemd.

Eerste bod in januari

En het zou The Cottagers menens zijn. De Engelse transferwatcher Pete O'Rourke in zijn column voor Football Insider dat Fulham in januari al wil toeslaan om zo de concurrentie te snel af te zijn. Al zal het niet gemakkelijk worden voor de huidige nummer 15 uit de Premier League om Nusa te overtuigen. Bovendien zullen de Londenaars een smak geld nodig hebben om een akkoord te vinden met Club. De genoemde bron maakt gewag van een vraagprijs van liefst 30 miljoen pond, zo'n 34.5 miljoen euro.

Nusa maakt het seizoen af in Brugge ...

Meest recent

Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

13
13
Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

18
18
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

15
15
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

67
67
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

49
49
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

43
43
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

252
252
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

103
103
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

95
95
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

172
172
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

179
179
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

54
54
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

67
67
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

130
130
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

862
862
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

230
230
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

254
254
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

289
289
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

114
114
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

99
99
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

77
77
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

301
301
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

157
157
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

282
282
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

541
541

Meer sportnieuws