TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht strijdt met Club, City vindt opvolger KDB'

351 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht strijdt met Club, City vindt opvolger KDB'

De zomermercato is al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Jupiler Pro League

Zowel RSC Anderlecht als Club Brugge hebben momenteel een relatief dunne bezetting in het centrum van de defensie. En dus wordt naar interessante opportuniteiten gezocht. Volgens Servische media zouden beide clubs nu op het spoor gekomen zijn van Mihajlo Ilic. Dat is een 20-jarige centrale verdediger die uitkomt voor topclub Partizan Belgrado. Voor RSCA en Club zal het wel niet makkelijk zijn om de verdediger van 1m92 weg te plukken, aangezien hij er een contract heeft tot medio 2027.

Ronny Deila dreigt een belangrijke pion te verliezen. Al na enkele maanden zou zijn rechterhand Efrain Juarez immers Club Brugge kunnen verlaten. De 35-jarige Mexicaan is al sinds begin 2020 de vaste assistent van Deila. Maar nu krijgt Juarez de kans om op eigen benen te staan. Mediotiempo meldt immers dat Colorado Rapids contact opgenomen heeft om hun nieuwe hoofdtrainer te worden. Jack Wilshere zou zijn voornaamste concurrent voor de job zijn.

Buitenland

Youri Tielemans tekende afgelopen zomer als transfervrije speler bij Aston Villa. Maar zijn avontuur in Birmingham is voorlopig een grote tegenvaller en dus wordt al volop gespeculeerd over een vroegtijdig vertrek. Volgens Todo Fichajes zou La Liga weleens een uitweg kunnen bieden aan onze landgenoot. Daar zouden Atletico Madrid en Real Sociedad klaarstaan om Tielemans met open armen te ontvangen. Van een concreet bod zou evenwel nog geen sprake zijn.

Manchester City hoopt dat Kevin De Bruyne zo snel mogelijk terugkeert na zijn blessure. Maar de Engelse kampioen zou ook al speuren naar een geschikte spelmaker die de 32-jarige Belg op termijn kan opvolgen. En daarvoor zou het vizier op de Bundesliga gericht zijn. Jamal Musiala (Bayern München) werd bijvoorbeeld al genoemd, bij Mundo Deportivo schuift men nu echter ook Dani Olmo naar voren. De Spaanse international is momenteel aan de slag bij RB Leipzig, maar zou daar na het seizoen vertrekken.

Naast een nieuwe spelmaker zou City ook speuren naar een controlerende middenvelder die op langere termijn geïntegreerd kan worden in de eerste ploeg. Volgens Fichajes zou Pep Guardiola daarvoor zijn oog laten vallen hebben op Gabriel Moscardo. De 18-jarige Braziliaanse jeugdinternational komt ondanks zijn piepjonge leeftijd al regelmatig aan spelen toe bij Corinthians, waar hij tot dusver zeventien matchen bij de A-ploeg op de teller heeft.

Na een moeizaam eerste seizoen, begint Joshua Zikzee steeds beter zijn draai te vinden bij Bologna FC. En zijn prestaties van de voorbije weken hebben hem nu ook de nodige interesse opgeleverd. SSC Napoli en AC Milan zouden volgens Tuttosport zijn prestaties namelijk met heel veel aandacht volgen. Bologna zou wel minstens 20 miljoen euro willen voor de Nederlandse ex-spits van Anderlecht.

Welke club heeft momenteel de sterkste defensie?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

109
109
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

85
85
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

99
99
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

181
181
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

353
353
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

342
342
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

151
151
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

374
374
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

49
49
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

645
645
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

762
762
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

458
458
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws