'Zeer verrassende transfer bij KRC Genk'

door
'Zeer verrassende transfer bij KRC Genk'

KRC Genk beleefde een spannende transferzomer, waarin het lange tijd aasde op een terugkeer van Paul Onuachu en tegelijk hoopte om zijn sterkhouders zoveel mogelijk aan boord te houden. Dat eerste lukte niet, maar in die tweede missie slaagde Genk wel grotendeels. Enkel Mike Trésor zocht immers andere oorden op.

Verder kan Wouter Vrancken nog steeds rekenen op dezelfde basiself als vorig seizoen en heeft hij op sommige opties zelfs meer opties dan in de voorbije jaargang. Dat is bijvoorbeeld het geval op de linksachter. Daar werd Joris Kayembe weggehaald bij Charleroi om de concurrentiestrijd aan te zwengelen.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Arteaga valt plots naast de ploeg

En dat heeft de Congolese international zeker gedaan, want hij krijgt regelmatig de voorkeur op Gerardo Arteaga. De 25-jarige Mexicaan was de voorbije seizoenen niet weg te denken uit de basiself, maar moet nu plots regelmatig vrede nemen met een plaats op de bank.

Dat is voor hem natuurlijk geen ideale situatie en met een contract tot 2025 lijkt een transfer in de nabije toekomst tot de mogelijkheden te behoren. Er zou zich alvast een verrassende optie aandienen. Volgens 90min kan Arteaga immers gaan terugkeren naar zijn thuisland.

Terugkeer naar Mexico?

Topclub America zou hem immers naar Mexico willen terughalen. De koploper in de Liga MX is nog op zoek naar een nieuwe linksachter en Arteaga zou hoog op het verlanglijstje staan. In de zomer probeerden ze al eens zonder succes, maar in januari zouden ze een nieuwe poging willen wagen.

Het is wel maar de vraag of die kans op slagen heeft. Arteaga zou zelf niet staan te springen om naar Mexico terug te keren. Hij wil liever aan de slag blijven in Europa en zou ook nog interesse genieten uit enkele grotere Europese competities, wellicht van kleinere teams. Genk zou in dat geval kunnen cashen, want Transfermarkt schat zijn waarde nog steeds op 7 miljoen euro.

Moet Genk hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

50
50
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

108
108
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

121
121
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

272
272
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

367
367
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

353
353
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

170
170
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

348
348
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

367
367
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

365
365
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

339
339
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

409
409
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

524
524
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

676
676
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

252
252
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

37
37
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

692
692
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

317
317
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1458
1458
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

492
492
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

468
468
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

462
462
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

326
326
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

562
562
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

217
217

Meer sportnieuws