TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Witsel beukt JPL-deur open'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Witsel beukt JPL-deur open'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Jupiler Pro League

De interesse in Antonio Nusa blijft maar toenemen. Naar verluidt zou nu ook Internazionale een oogje hebben laten vallen op het 18-jarige goudhaantje van Club Brugge. Ook clubs als Manchester United, Arsenal, Liverpool, Borussia Dortmund en Chelsea werden al genoemd als mogelijk gegadigden. Blauw-Zwart ruikt in ieder geval een woekerwinst. Zo wordt inmiddels gewag gemaakt van een transfersom van zo'n 35 miljoen euro.

Axel Witsel werd afgelopen zomer gelinkt aan een terugkeer bij Standard. De voormalige Rode Duivel bleef uiteindelijk bij Atlético Madrid, maar op termijn sluit hij zo'n comeback niet uit. "Een terugkeer naar Standard? Ik heb eerder nee gezegd. Nu klopt het dat dat misschien in mijn achterhoofd zit", zei de verdediger/middenvelder bij DAZN. Witsel beschikt alvast over een aflopend contract in Madrid.

Na een drukke transferzomer is de focus bij RSC Anderlecht inmiddels op de sportieve omkadering gericht. Zo behoudt Paars-Wit het vertrouwen in hoofdcoach Brian Riemer. De Deen verlengde vrijdag zijn aflopende overeenkomst tot medio 2026. Volgens Het Laatste Nieuws wil RSCA ook langer door met CEO Sports Jesper Fredberg. Zijn contractverlenging zou in de maak zijn.

Buitenland

FC Barcelona heeft een belangrijke slag geslagen met oog op de nabije toekomst. Zo wisten de Catalanen hun coach Xavi Hernandez langer aan boord te houden. De kampioenenmaker van vorig seizoen verlengde zijn aflopende overeenkomst tot medio 2025 en blijft dus nog een tijdje aan het roer staan bij de Catalaanse grootmacht.

De zelfverklaarde transferexpert Ekrem Konur weet dat PSG de overeenkomst van Warren Zaïre-Emery (17) wil openbreken. Het huidige contract van de jonge Fransman loopt tot midden 2025, maar er zou een pak interesse zijn voor het jeugdproduct van de Parijzenaars. Zo zouden Manchester City, Bayern München, FC Barcelona en Real Madrid de situatie van de jongeling nauwlettend in de gaten houden.

🔥 Wat iedereen nu leest

'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
Jean-Marie Pfaff breekt volledig:
Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"

Witsel speelt volgend seizoen weer bij Standard ...

Meest recent

Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

77
77
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

72
72
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

342
342
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

53
53
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

135
135
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

211
211
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

1250
1250
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

123
123
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

329
329
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

814
814
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

118
118
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

324
324
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

479
479
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

259
259
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

290
290
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

229
229
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

624
624
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

151
151
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

60
60
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

309
309
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

794
794
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

101
101
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

239
239
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

228
228
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

305
305

Meer sportnieuws