'Hoefkens wil nieuwe spits wegplukken bij Club Brugge'

1035 stemmen
'Hoefkens wil nieuwe spits wegplukken bij Club Brugge'

Club Brugge is bezig aan een ijzersterke reeks en legde afgelopen donderdag ook het Spaanse CA Osasuna over de knie. Desondanks zouden de Bruggelingen nog niet klaar zijn met hun huiswerk op de transfermarkt. Met name aan uitgaande zijde wordt nog de nodige beweging verwacht blij Blauw-Zwart.

Coach Ronny Deila wil immers met een zo compact mogelijke kern werken. Jongens als Eder Balanta, Kamal Sowah en Faitout Maouassa kregen dan ook al een tijdje geleden te horen dat ze mogen opkrassen. Daarnaast laten de Bruggelingen mogelijk nog een verrassende naam vertrekken. Zo zou Romeo Vermant wel eens andere oorden kunnen opzoeken.

LEES OOK: Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

Enorme concurrentie

De 19-jarige aanvaller liet eind vorig seizoen onder het bewind van Rik De Mil nochtans veelbelovende dingen zien. En in de eerste matchen van de huidige jaargang mocht hij ook geregeld invallen. Maar met ook nog Thiago, Roman Yaremchuk, Ferran Jutgla en Victor Barbera is de concurrentie voor de spits-positie erg groot en dus lijken zijn kansen bij de A-kern beperkt.

Een nieuw seizoen bij Club Nxt zou een oplossing kunnen vormen voor Vermant. Maar dit weekend raakte bekend dat Vermant wellicht op huurbasis elders ervaring mag gaan opdoen. Er zou sprake zijn van belangstelling uit Duitsland. Maar Vermant kan mogelijk ook in de Jupiler Pro League blijven voetballen. Twee eersteklassers zouden hem alvast in het vizier hebben.

Reünie met Hoefkens?

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat KV Kortrijk en Standard concrete interesse tonen. Bij de Rouches zou Vermant opnieuw met Carl Hoekens kunnen samenwerken, die hij nog goed kent van tijdens hun gemeenschappelijke periode bij Blauw-Zwart. Bij KVK zou hij dan weer herenigd worden met Lynnt Audoor, die eerder deze zomer al gehuurd werd van Club. Afwachten dus of een akkoord uit de bus valt. Een definitief vertrek in Brugge zou in ieder geval uitgesloten zijn.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

115
115
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

86
86
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

104
104
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

184
184
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

358
358
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

114
114
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

647
647
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

765
765
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

463
463
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws