'Bliksemvertrek bij Barça: deal met Saudi's beklonken'

door
'Bliksemvertrek bij Barça: deal met Saudi's beklonken'

FC Barcelona legde vorig seizoen beslag op de Spaanse landstitel, in de komende jaargang willen de Catalanen echter ook weer indruk maken in de Champions League. En dus wordt momenteel werk gemaakt van versterking. Daar tegenover zijn ook nog enkele uitgaande transfers in aantocht.

Na enkele magere jaren herpakte Barça zich afgelopen seizoen met het winnen van de landstitel. Maar de Europese campagne draaide weer uit op een teleurstelling. Om in de komende jaargang opnieuw een rol van betekenis te spelen op het Europese toneel is extra versterking dan ook welgekomen. Met Ilkay Gündogan werd alvast een nieuwe middenvelder transfervrij weggeplukt bij Manchester City.

LEES OOK: 'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Beperkte uitgaven

Daarnaast shopte de Spaanse kampioen ook in eigen land. Verdediger Iñigo Martinez werd eveneens transfervrij op de kop getikt nadat zijn contract bij Athletic Bilbao afliep, middenvelder Oriol Romeu kwam dan weer voor een beperkt bedrag over van FC Girona. Voorlopig bleven de uitgaven dus relatief beperkt. Mogelijk komt daar in het slot van de mercato nog verandering in, maar eerst wil Barça enkele spelers verkopen. De eerstvolgende uitgaande transfer is alvast in aantocht.

Saudi's slaan toe

Zo lijken de Catalanen na een jaartje alweer afscheid te nemen van Franck Kessié. De Ivoriaanse middenvelder werd vorige zomer transfervrij overgenomen van AC Milan, waar hij een vaste steunpilaar was. Maar in Camp Nou kon hij zich onvoldoende doorzetten. Nu lijkt Kessié de volgende grote naam te worden die zwicht voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano staat hij op punt om te tekenen bij Al-Ahli. Enkel de medische en fysieke proeven moeten nog afgewerkt worden.

Barça doet volgend seizoen weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

33
33
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

25
25
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

15
15
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

201
201
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

17
17
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

23
23
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

87
87
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

18
18
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

163
163
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

572
572
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

279
279
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

78
78
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

148
148
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

81
81
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

20
20
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

68
68
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

229
229
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

230
230
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

307
307
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

334
334
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

218
218
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

59
59
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

150
150
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

452
452

Meer sportnieuws