Charleroi reageert na 'miljoenenbod' Anderlecht

door
Charleroi reageert na 'miljoenenbod' Anderlecht

De Jupiler Pro League heeft zich inmiddels weer op gang getrokken, maar ondertussen blijft de zomerse transfercarrousel nog op volle toeren draaien. Verschillende clubs zijn dan ook nog volop bezig met hun transferwerk. Dat is onder meer het geval bij RSC Anderlecht.

De Brusselaars haalden inmiddels al een zestal aanwinsten in huis, maar blijven desondanks verder speuren naar versterking. Met name dan op het middenveld. Zo mikt Anderlecht op nog een nieuwe spelmaker met de nodige creativiteit en scorend vermogen, iemand die de afwezigheid van Yari Verschaeren mee kan opvangen. Vanuit Algerije werd evenwel nog een ander gerucht gelanceerd.

LEES OOK: Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Smaakmaker Charleroi

Volgens de video-journalist Ishaq Chebli zou RSCA immers een oogje hebben laten vallen op Adem Zorgane. De 23-jarige Algerijn maakt al een tijdje het mooie weer op het middenveld van Sporting Charleroi en lijkt stilaan klaar voor een nieuwe stap, maar is niet bepaald het type waar Anderlecht momenteel naar zoekt. Toch zou Paars-Wit volgens de genoemde bron een bod van liefst 6 miljoen euro hebben uitgebracht.

Carolo's ontkennen

Dat vermeende bod zou geweigerd zijn door de Carolo's, die zouden mikken op een som van 8 à 10 miljoen. Maar deze geruchten lijken wat voorbarig. Transferwatcher Sacha Tavolieri nam immers contact op met Charleroi en daar ontkent men met stip dat een bod van Anderlecht zou zijn binnen gekomen. Het valt dan ook te betwijfelen of RSCA deze zomer nog zal doordrukken voor Zorgane, tenzij bepaalde spelers nog vertrekken.

Welke ploeg eindigt dit seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

61
61
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

56
56
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

152
152
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

95
95
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

283
283
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

75
75
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

18
18
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

547
547
Kompany luidt alarmbel: "Het verschil is veel te groot"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. De troepen van Vincent Kompany wonnen de ...

115
115
STVV heeft succesformule gevonden: “Ons daar op focussen"

STVV kende een goede mercato. Sportief en financieel leverde sportief directeur André Pinto ...

44
44
'Mourinho zorgt voor trainersbom vlak na UCL-afgang'

De eerste speelavond van de Champions League heeft enkele opvallende resultaten opgeleverd. Naast de ...

79
79
Club of Monaco? Clement plakt percentage op Brugse kansen

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

262
262
Rode Duivel grote verliezer na eerste Champions League-avond

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

152
152
Union-held scoort 9 op 10: "Eindhoven was van hem"

Slechts enkele maanden na het behalen van de landstitel, heeft Union SG opnieuw een straf stukje ...

201
201
Club slaat op hol: Ordóñez-prijs knalt door het plafond

Eén handtekening en het prijsniveau schiet mee omhoog. Met de verlenging tot 2029 verankert ...

458
458
"Vruchteloze zoektocht"- grote wijziging bij Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

753
753
Hasi vloekt luidop: forse tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op het verradelijke tweeluik tegen Antwerp FC en AA Gent. ...

368
368
'Radicale ommekeer bij Club: tweetal krijgt harde klap'

Club Brugge staat donderdagavond voor een belangrijke thuisduel tegen AS Monaco in de Champions ...

679
679
Nederlandse pers gelooft ogen niet bij Union: twéé uitblinkers

Union SG heeft dinsdagavond op een indrukwekkende manier zijn grote debuut in de Champions League ...

593
593
'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

275
275
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

115
115
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

126
126
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

129
129
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

195
195
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

426
426

Meer sportnieuws