'Antwerp wil contract van manusje-van-alles openbreken'

door
'Antwerp wil contract van manusje-van-alles openbreken'

Bij Antwerp zoeken ze nog naar versterking voor het komende seizoen, zeker nu ze de terugkeer van Calvin Stengs in rook zagen opgaan en de middenvelder deze week bij Feyenoord tekende. Tegelijk wil de Great Old ook zijn huidige kern zoveel mogelijk bijeen houden, ook al is er voor een aantal smaakmakers interesse. Ook de contractsituatie van een aantal spelers baart zorgen.


Antwerp zag deze zomer met Pieter Gerkens (AA Gent) en Koji Miyoshi (Birmingham) al twee spelers gratis de deur uitlopen en dat scenario willen ze komende zomer niet herhalen. De club wil daarom alvast het contract van één titularis openbreken. Tegenover Gazet van Antwerpen bevestigt Jelle Bataille dat de gesprekken over het verlengen van zijn nog één jaar lopende contract aangeknoopt zijn.

"De gesprekken zijn net opgestart en ik denk dat beide partijen de ambitie hebben om het contract open te breken. We zien wel hoe het uitdraait", houdt de West-Vlaming wel nog al zijn opties open. Bataille voelt zich echter wel goed in zijn vel op de Bosuil en is er ook doorgaans basisspeler als rechtsachter of linksachter, dus hij heeft weinig redenen om te vertrekken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Bataille bepalend

Antwerp plukte Bataille in de zomer van 2020 voor 2 miljoen euro weg bij KV Oostende, waar de 24-jarige gewezen jeugdinternational tot dan zijn hele carrière gespeeld had. Hij wist snel een basisplaats af te dwingen én te behouden, ondanks de grote concurrentie van spelers als Buta, De Laet, Avila en Vines. Hij speelde vorig weekend nog de hele wedstrijd in de Supercup en gaf de assist voor het enige doelpunt. Hij gaf eind vorig seizoen ook de assist voor de bepalende titelgoal van Alderweireld tegen Genk.

Moet Antwerp zijn contract zo snel mogelijk verlengen?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

85
85
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

57
57
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

29
29
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

77
77
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

203
203
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

48
48
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

132
132
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

69
69
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

471
471
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

290
290
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

264
264
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

267
267
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

509
509
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

269
269
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

54
54
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

172
172
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

572
572
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

105
105
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

61
61
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

525
525
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

152
152

Meer sportnieuws