'Tottenham in paniek: tweede sterspeler trekt deur dicht'

509 stemmen
'Tottenham in paniek: tweede sterspeler trekt deur dicht'

Tottenham Hotspur is zoals veel clubs in Europa druk in de weer op de transfermarkt. De Spurs willen hun selectie versterken om komend seizoen een rol van betekenis te spelen over het Kanaal. Mogelijk moeten ze in Londen wel afscheid nemen van twee absolute sterren.


De eerste is Harry Kane. De Engelse spits speelt al jaren de pannen van het dak, maar wil eindelijk eens prijzen gaan pakken in zijn carrière. Met Tottenham lukte hem dat voorlopig nog niet en dat lijkt toch te wegen op de kapitein van The Three Lions. Bayern München wil gebruik maken van die onvrede om de spits naar München te halen.

Daar stopt het mogelijk niet voor Tottenham. Ook Heung-min Son zou de deur van het Tottenham Hotspur Stadium wel eens achter zich dicht kunnen trekken. De Zuid-Koreaan staat volgens Ekrem Konur op de radar van verschillende clubs uit Saoedi-Arabië. Zodra die met bakken geld beginnen te smijten, is het moeilijk weerstaan. Dat zagen we al verschillende keren in deze transferperiode, waarin meerdere grote voetballers al naar de woestijn trokken.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Onthoofd in de aanval

Als ook Son vertrekt bij Tottenham, dan lijken de Spurs helemaal onthoofd in de aanval. Dat lijken ze te beseffen in Londen, waar ze voor Kane al een dure vervanger op het oog zouden hebben. Maar ook voor Son lijken ze nu een alternatief te moeten gaan zoeken. De Zuid-Koreaan heeft nog een contract tot medio 2025 in de Engelse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 50 miljoen euro opleveren. Geld dat meteen in een vervanger gestoken kan worden.

Wie vertrekt deze transferperiode?

Meest recent

Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

2
2
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

11
11
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

200
200
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

189
189
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

209
209
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

113
113
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

48
48
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

207
207
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

245
245
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

399
399
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

217
217
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1300
1300
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

531
531
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

241
241
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

152
152
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

309
309
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

319
319
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

954
954
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

375
375
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

135
135
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

458
458
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1384
1384
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

228
228
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

143
143
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

91
91

Meer sportnieuws