Club Brugge na verlies met veel vraagtekens richting Aarhus

door
Club Brugge na verlies met veel vraagtekens richting Aarhus

Club Brugge speelde namiddag de Brugse Metten tegen AZ. Blauw-Zwart deed het zeker niet geweldig en moest na de nederlaag tegen Feyenoord nu ook een verlies incasseren tegen AZ. De Alkmaarders wonnen met 1-2. Ronny Deila heeft nog het nodige werk en donderdag wacht Aarhus.


AZ begon enorm zwak. Het speelde bijzonder slecht uit en Skov Olsen kon na 90 seconden al de 1-0 in doel schuiven. Een droomstart voor Club, maar na acht minuten kopte Rits de bal zonder enige dreiging in eigen doel. Een domper. AZ kwam nadien beter in de partij en Karlsson zette Mignolet aan het werk. Club Brugge had het bij momenten lastig met de druk die AZ zette. De thuisploeg speelde aan een te laag tempo en had veel te weinig verrassing in zijn spel. Zo keken we toch naar een gezapige pot voetbal.

LEES OOK: Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Aanwinsten hebben tijd nodig

Club Brugge speelde zeker geen sterke eerste helft en vooral achteraan werd er toch te traag uitgevoetbald. Zo kwam er geen vaart in het spel. AZ toonde zich minstens de evenknie. Aanwinsten zoals Skoras en Thiago speelden een vrij anonieme partij. De 1-1 bij de rust was een logische score.

Het was hopen op een betere tweede helft. Na 57 minuten kregen we eindelijk nog eens een Brugse kans. Vanaken zette Ryan aan het werk, al kende die ook niet veel moeite met het schot. Deila voerde nadien de nodige wissels door en in de 63ste minuut scoorde Sugawara de 1-2. Bij Club Brugge ging onder meer Thiago naar de kant. Hij kon niet overtuigen en hij zal toch stilaan stappen mogen gaan zetten. Skoras kon zich op links en rechts niet echt doorzetten. Vetlesen viel na het uur in, maar was ook niet echt dwingend in het spel.

Club Brugge speelde wat beter in die tweede helft, maar overtuigend was het zeker niet. Vooral achteraan was het kwetsbaar, maar ook vooraan moet het beter. De nederlaag bleef op het bord staan, ondanks een kopbal van Boyata tegen de paal. Donderdag zal het tegen Aarhus een stuk scherper en beter moeten.

Moet Deila zich zorgen maken?

Meest recent

Rode Duivels voor plotwending: plan Trump-kamp duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

10
10
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

75
75
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

45
45
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

19
19
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

88
88
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

93
93
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

41
41
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

134
134
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

97
97
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

148
148
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

125
125
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

75
75
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

200
200
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

91
91
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

146
146
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

290
290
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

295
295
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

28
28
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

643
643
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

441
441
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

262
262
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

410
410
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

117
117
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

84
84
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

59
59

Meer sportnieuws