'Barça vindt verrassende back-up voor Joao Cancelo'

door
'Barça vindt verrassende back-up voor Joao Cancelo'

FC Barcelona mocht zich dit seizoen nog eens kampioen van Spanje noemen. De Blaugrana troefde eeuwige rivaal Real Madrid af, maar rust niet op zijn lauweren en wil er ook volgend seizoen staan. De selectie wordt daarom waar mogelijk versterkt.


Barça is op zoek naar spelers voor verschillende posities. Zo staat een flankverdediger hoog op het verlanglijstje. Joao Cancelo (29) is een naam die in die context luidop genoemd wordt. De Portugees was in het verleden een sterkhouder bij Manchester City, maar werd afgelopen winter verrassend bij Bayern München gestald op huurbasis. In principe keert de verdediger deze zomer gewoon terug naar City, waar hij nog een contract heeft tot midden 2027.

Barça wil hem echter maar al te graag overnemen deze zomer. Volgens Transfermarkt zullen de Catalanen daarvoor 50 miljoen euro op tafel moeten leggen. Een stevige som die mogelijk te hoog gegrepen is voor de club, die nog altijd op haar financiën moet letten. Om die reden denkt Barça ook aan alternatieven in de eigen La Liga. Volgens TV3 is Pablo Maffeo in beeld als back-up. Maffeo is een 26-jarige Spaans/Argentijnse verdediger, die naar verluidt een afkoopoptie zou hebben van 30 miljoen euro. Een probleem is wel dat Mallorca al een akkoord zou hebben met Sevilla over de speler en hem zou betrekken in een ruildeal met verschillende andere pionnen.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Clausule van 30 miljoen

Maffeo zou een afkoopclausule van 30 miljoen euro in zijn contract hebben staan, maar Mallorca zou naar verluidt met minder genoegen nemen, als daar ook nog eens een speler op huurbasis bovenop komt.Barça richt zijn pijlen echter eerst op Cancelo, en dan pas op Maffeo. Ook de naam van Ivan Fresnada (Valladolid) wordt overigens genoemd, maar die wordt met zijn 18 lentes nog te onervaren geacht.

Moet Barça voor Maffeo gaan?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

31
31
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

43
43
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

37
37
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

59
59
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

55
55
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

223
223
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

55
55
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

229
229
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

97
97
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

42
42
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

340
340
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

138
138
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

377
377
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

478
478
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

314
314
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

123
123
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

195
195
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

338
338
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

322
322
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

284
284
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

905
905
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

476
476

Meer sportnieuws