'Done deal: Union verliest absolute sterkhouder'

door
'Done deal: Union verliest absolute sterkhouder'

Union SG haalde al stevig uit op de transfermarkt. De Brusselaars haalden al verschillende aanwinsten aan boord, maar zien nu ook een sleutelpion andere oorden opzoeken.


Zowel Teddy Teuma als Victor Boniface konden op interesse rekenen. "Er zullen spelers vertrekken zijn, maar het is onmogelijk te zeggen hoeveel. Teuma? Hij is een ongelooflijke speler voor wie er logischerwijs interesse is. We zullen zien wat er verder voor hem gebeurt. Boniface? Er is ook interesse, maar we zitten nog vroeg in deze transferwindow. Wat er begin juli gaat gebeuren, is moeilijk te voorspellen. Het is aan ons om ons op alle situaties voor te bereiden", verklaarde sportief directeur Chris O'Loughlin onlangs bij La Dernière Heure.

Maar kijk: Teuma zou nu toch al andere oorden opzoeken. Volgens Het Laatste Nieuws verkast de middenvelder naar Stade Reims. De onderhandelingen over een transfer waren al even gaande, maar de deal is nu ook helemaal beklonken. Union zou 8 miljoen euro vangen voor zijn aanvoerder. De bonussen zijn daarin inbegrepen. Teuma zet zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen in de Champagnestreek.

LEES OOK: Selectie Club voor Rangers: Hayen verrast met nieuwe naam

Clubicoon

De 29-jarige Teuma kwam in de winter van 2019 naar Union van het Franse Red Star FC. Sindsdien groeide hij uit tot een clubicoon en was hij belangrijk in de weg van de Brusselaars naar de Belgische top.Teuma klokt af op 164 wedstrijden in het geel-blauwe shirt van Union. Hij scoorde 31 goals en gaf 44 assists. Beide clubs moeten de transfer wel nog officieel aankondigen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Mooie transfer?

Meest recent

'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

790
790
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

594
594
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

74
74
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

212
212
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

116
116
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

1114
1114
'Boniface krijgt alsnog een knaltransfer'

Victor Boniface is niet langer de duurste uitgaande transfer ooit van Union, want de landskampioen ...

108
108
'Lukaku verbaast compleet met beslissing na blessure'

Romelu Lukaku kreeg de voorbije dagen een mokerslag te verwerken. De Rode Duivel viel vorige week ...

226
226
Charleroi haalt nog versterking in Ligue 1

Charleroi lijkt nog een druk einde van de transferperiode tegemoet te gaan. Er hangen immers nog de ...

28
28
Vanhaezebrouck vreest enorm pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge heeft ondanks een woelige zomer dit seizoen tot dusver een nette start genomen. Het won ...

706
706
'Standard jubelt: eindelijk oplossing voor dure flop'

Standard liep vorige week tegen een eerste nederlaag van het seizoen aan. De Rouches gingen met ...

120
120
‘Schoktransfer Vincent Janssen naar Eredivisie’

Antwerp moest de voorbije jaren op financieel vlak terugschakelen. Dat betekende dat het elke ...

1091
1091
Anderlecht krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

In de play-offs van de Conference League krijgt RSC Anderlecht donderdag AEK Athene over de vloer. ...

641
641
'Hoofdpijn voor De Condé: 5 dossiers baren Genk zorgen'

KRC Genk slaagde er tot dusver wonderwel in om de kleedkamer bij mekaar te houden. Ook op inkomend ...

559
559
'Club Brugge houdt adem in: toptalenten richting exit?'

Club Brugge gaf deze zomer al ongeveer 36 miljoen uit aan vijf zomeraanwinsten. Hoewel er naar ...

829
829
'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

769
769
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

478
478
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

453
453
'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

244
244
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

420
420
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

724
724
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

106
106
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

1097
1097
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

243
243
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0

Meer sportnieuws