KV Mechelen slaat grote slag: contract tot 2027

door
KV Mechelen slaat grote slag: contract tot 2027

Bij KV Mechelen hopen ze dat de prestaties komend seizoen weer in stijgende lijn zullen gaan na een moeilijk jaar. Daarvoor haalden ze al enkele versterkingen aan boord met de komst van Lion Lauberbach en Rafik Belghali, maar daarnaast proberen ze ook de kwaliteitsvolle spelers in de huidige kern aan boord te houden. Na Kerim Mrabti verbindt nu opnieuw een bepalende speler zijn toekomst aan Malinwa.


De club wrijft zich in de handen, want Rob Schoofs heeft een nieuwe overeenkomst getekend. De 29-jarige middenvelder had nog maar één jaar contract en zal ongetwijfeld de nodige interesse gelokt hebben nadat hij de voorbije jaren uitgroeide tot een smaakmaker en aanvoerder in Mechelen. Hij zette nu echter zijn krabbel onder een contractverlenging tot 2027.

"Ik kreeg regelmatig de vraag of ik zou blijven. Die twijfel kan nu bij iedereen verdwijnen", grijnst Schoofs op de clubwebsite. "Ik ben blij met wat ik in Mechelen heb en de club toonde meteen dat ze met mij verder wilde. Ik ben blij dat we dit zo hebben afgerond."

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Sterke fundamenten houden

"Dat we na Kerim nu ook Rob aan boord kunnen houden stemt mij uitermate tevreden. Het toont ook aan dat zij zien dat we aan onze ploeg verder bouwen. We zijn een nieuwe voorbereiding begonnen en daarom is het belangrijk om de fundamenten sterk te houden", stelt sportief directeur Tim Matthys dan weer vast. "Ik ben erg blij dat we onze capi 4 jaar kunnen vastleggen. Rob is een belangrijke speler voor KV. Het was voor mij evident dat we alles moesten doen om hem langer bij ons te houden."


Zal hij zijn carrière bij KV Mechelen beëindigen?

Meest recent

Brusselmans maakt TV-show met de grond gelijk: "De lamzak!"

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

0
0
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

8
8
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

339
339
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

74
74
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

167
167
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

64
64
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

69
69
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

274
274
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

108
108
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

164
164
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

498
498
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

28
28
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

210
210
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

173
173
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

92
92
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

184
184
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

428
428
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

149
149
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

233
233
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

872
872
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

407
407

Meer sportnieuws