'Grote deal Anderlecht: medische testen gepland'

door
'Grote deal Anderlecht: medische testen gepland'

Begin dit kalenderjaar besloot Anderlecht om Bart Verbruggen zijn kans te geven als eerste doelman. Een behoorlijk risico gezien de beperkte ervaring van de jonge Nederlander, maar die zet pakte uitstekend uit. De doelman groeide al snel uit tot één van de absolute steunpilaren en hij werd verkozen tot 'Speler van het Seizoen' bij Paars-Wit. Nu staat de 20-jarige dichtbij een transfer naar de Premier League.


Ondertussen werd hij al een eerste keer opgeroepen bij Oranje, terwijl hij zijn sterke prestaties ook bevestigde in de Conference League. Logischerwijs lokte de 20-jarige zo de interesse van verschillende buitenlandse clubs. Zijn ex-trainer Vincent Kompany wil hem bijvoorbeeld dolgraag naar Burnley FC halen. Maar de Premier League-promovendus grijpt naast de komst van Verbruggen want Brighton and Hove Albion lijkt met zijn handtekening aan de haal te gaan.

Volgens La Dernière Heure is het akkoord tussen de drie partijen 'quasi totaal'. De deal kan deze week nog beklonken worden. Anderlecht zou de absolute jackpot pakken, naar verluidt bedraagt de transfersom immers 20 miljoen euro. Door die extra middelen zouden de Brusselaars weer voldoende slagkracht hebben om enkele dossiers aan inkomende zijde te deblokkeren. En dat is cruciaal voor Anderlecht, dat samen met KAS Eupen en KV Kortrijk, de enige JPL-ploeg is nog geen enkele inkomende transfer wist af te ronden.

Medische tests

Het Laatste Nieuws bericht alvast dat de deal tussen Brighton & Hove Albion en RSC Anderlecht helemaal rond is, en de krant weet dat de transfersom 20 miljoen euro bedraagt. Het zou enkel wachten zijn op de medische test van de Nederlandse doelman vooraleer de transfer officieel beklonken wordt. Daarna zal Jesper Fredberg op zoek moeten gaan naar een adequate vervanger voor Verbruggen, maar voorlopig heeft de CEO Sports nog geen succes gekend op de transfermarkt.

JOUW MENING TELT:
Verbruggen zal slagen in de Premier League

Meest recent

'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

5
5
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

2
2
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

48
48
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

64
64
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

65
65
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

39
39
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

123
123
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

342
342
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

265
265
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

367
367
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

184
184
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

441
441
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1166
1166
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

87
87
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

99
99
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

156
156
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

90
90
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

574
574
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

36
36
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

179
179
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

286
286
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

373
373
WK Clubs: Messi opgelucht na sensationele fase, Atlético in nesten

In de Verenigde Staten wordt momenteel het gloednieuwe WK voor clubteams afgewerkt. In Groep A kon ...

73
73
'Vanden Borre duikt plots op bij Belgische eersteklasser'

Anthony Vanden Borre was de voorbije jaren wat van de radar verdwenen. Maar de 29-voudige Rode ...

309
309
'Club zet zich schrap: nieuwe transferontwikkeling Jashari'

Ardon Jashari werd afgelopen seizoen door zijn collega's verkozen tot beste speler in de Jupiler Pro ...

799
799

Meer sportnieuws