Kogel is door de kerk: hier is De Mil volgend seizoen werkzaam

door
Kogel is door de kerk: hier is De Mil volgend seizoen werkzaam

De afgelopen weken heerste er heel wat onzekerheid over de toekomst van Rik De Mil. Hij proefde vorig seizoen van het werk als hoofdtrainer bij Club Brugge, maar een groot succes werd dat niet. Hij kreeg de ploeg ook niet op de rails. De Mil heeft ondertussen een keuze gemaakt.


Het Laatste Nieuws weet dat De Mil, die heel erg naar waarde wordt geschat met onder meer het werken met de jeugd, bij Club Brugge blijft. Hij zal een belangrijke rol krijgen in de technische staf van de nieuwe coach Ronny Deila. De Mil kreeg Club dan wel niet op de rails, maar hij wist wel de nodige jonge talenten naar de eerste ploeg te laten doorstromen. Ondertussen maakte Club het nieuws ook zelf bekend. "De afgelopen maanden waren een unieke ervaring en hebben mij als trainer heel wat bijgebracht. Ik wou voor volgend seizoen enkel meestappen in een verhaal waar ik mezelf 100% kon in vinden. Na gesprekken met Bart, Vincent en de nieuwe coach Ronny Deila ben ik ervan overtuigd dat ik een belangrijke rol kan spelen in de trainersstaf voor volgend seizoen", aldus De Mil op de website van Club Brugge.

LEES OOK: ‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Hoefkens en Schreuder

De Mil was vorig seizoen in 12 wedstrijden de trainer van Blauw-Zwart. Hij won 6 keer, verloor 5 matchen en speelde 1 keer gelijk. Goed voor een matig puntengemiddelde van 1,58 per wedstrijd. Club had terecht geen zin om weer een trainer te verbranden zoals het deed met Carl Hoefkens. De Mil werd de afgelopen weken aan tal van ploegen gelinkt.

Hoefkens hoopte hem mee te nemen als assistent-trainer bij Standard, maar dat ging niet door. Yaya Touré zal er de T2 worden. Alfred Schreuder polste ook om mee te gaan naar Al-Ain, maar ook dat weigerde De Mil. Zijn naam deed ook de ronde bij een aantal ploegen als hoofdtrainer, maar De Mil heeft voor stabiliteit gekozen en gaat dus verder bij Club Brugge.

Een verstandige keuze van De Mil?

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

2
2
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

62
62
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

108
108
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

33
33
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

283
283
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

211
211
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

60
60
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

45
45
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

129
129
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

489
489
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

254
254
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

55
55
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

55
55
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

407
407
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

325
325
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

128
128
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

203
203
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

131
131
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

207
207
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

459
459

Meer sportnieuws