'Kompany hamert op Anderlecht-deal: nieuw bod onderweg'

748 stemmen
'Kompany hamert op Anderlecht-deal: nieuw bod onderweg'

Vincent Kompany staat volgend seizoen voor de lastige taak om Burnley FC in de Premier League zien te houden. Logischerwijs speurt hij momenteel dan ook de markt af op zoek naar interessante aanwinsten. Daarvoor is hij nu ook bij zijn ex-club RSC Anderlecht beland.


Zo maakt Burnley momenteel nadrukkelijk werk van de komst van Bart Verbruggen. Kompany en zijn keeperstrainer Jelle ten Rouwelaar hadden de doelman vorige zomer al graag naar Turf Moor gehaald en met het ticket voor de Premier League op zak, zouden ze nu een nieuwe poging wagen. Naar verluidt zou Burnley zo'n 13 miljoen pond, een slordige 15.8 miljoen euro, veil hebben voor Verbruggen.

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

Hopen op 20 miljoen

Maar Anderlecht wil het onderste uit de kan halen voor het Nederlandse goudhaantje. Volgens Het Nieuwsblad deden de Brusselaars inmiddels dan ook een tegenvoorstel. Hoeveel dat exact bedroeg, raakte tot dusver niet bekend. Paars-Wit zou echter mikken op een transfersom die richting de 20 miljoen euro gaat. En het is zeker niet ondenkbaar dat RSCA uiteindelijk met een bedrag van drie grootorde aan de haal gaat.

Constructieve sfeer

Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Burnley snel een antwoord zal formuleren op de tegenaanbieding van Paars-Wit. Kompany en co zouden bereid zijn om hun eerste bod te verhogen tot een slordige 17.5 miljoen euro. Dat komt al dichter in de buurt van de Brusselse eisen. Dat onderhandelingen zouden alvast in een zeer constructieve sfeer verlopen.

20 miljoen voor Verbruggen is ...

Meest recent

Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

1
1
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

23
23
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

7
7
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

27
27
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

232
232
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

103
103
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

86
86
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

64
64
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

171
171
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

526
526
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

717
717
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

604
604
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

101
101
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

452
452
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

628
628
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

261
261
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

78
78
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

259
259
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

487
487
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

270
270
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

753
753
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

238
238
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

253
253
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

604
604
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

405
405

Meer sportnieuws