STVV strikt routinier van AA Gent én snelle winger

door
STVV strikt routinier van AA Gent én snelle winger

Bij STVV komt de zomermercato nu stilaan al op gang. De Kanaries moeten er ook vroeg bij zijn, want ze zullen heel wat werk hebben om een ploeg te bouwen. Naast trainer Bernd Hollerbach zagen ze ook al topschutter Gianni Bruno, aanvoerder Toni Leistner en defensieve pionnen als Robert Bauer en Jorge Teixeira vertrekken. Er is dus wel werk aan de winkel.


Met Thorsten Fink vonden ze op Stayen alvast een nieuwe coach en de nodige spelers komen ook binnen. Zaterdag kondigden ze de komst van de snelle flankaanvaller Frederic Ananou (Hansa Rostock) en van Bruno Godeau aan. De 31-jarige linksvoetige verdediger komt transfervrij over van AA Gent, waar hij het voorbije seizoen vooral invaller was.

"Godeau kent de Belgische competitie als zijn broekzak", verklaart sportief directeur Andre Pinto de transfer. "Bruno heeft gestalte, is sterk in de duels en beschikt over een meer dan degelijke techniek. Kortom, het is een solide verdediger. Bovendien kan hij als ervaren speler onze jonge talenten coachen."

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Tonnen ervaring in de Jupiler Pro League

Daarmee staat de teller bij STVV op drie aanwinsten, na eerder al de Japanse middenvelder Ryotaro Ito. Met STVV is hij al aan zijn zevende Belgische club toe, want hij kwam in het verleden al uit voor Anderlecht, Zulte Waregem, Westerlo, KV Oostende, Moeskroen en AA Gent. Bij de Buffalo's was hij 3,5 jaar lang aan de slag. Hij won er in 2022 ook de Croky Cup.


Goede transfers van STVV?

Meest recent

Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

0
0
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

53
53
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

89
89
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

28
28
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

222
222
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

174
174
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

66
66
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

109
109
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

127
127
Guardiola velt straf oordeel over reünie met De Bruyne

Er staan nog heel wat interessante affiches op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

166
166
Pocognoli prikkelt Ait El Hadj na heerlijke solo

Bij Union hebben ze dinsdagnacht ongetwijfeld een feestje gebouwd na hun glorieuze debuut in de ...

49
49
'Club Brugge zet alles op alles voor sterkhouder'

Club Brugge begint pas donderdag aan zijn avontuur in de Champions League, wanneer om 18u45 AS ...

171
171
'Mourinho maakt cirkel rond met straffe comeback'

Eind augustus werd José Mourinho ontslagen bij Fenerbahçe, nadat hij er niet in ...

68
68
'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Leandro Trossard liet dinsdagavond nog eens zien van goudwaarde te zijn voor Arsenal. Samen met ...

122
122
Gert Verheyen openhartig: ‘Ja, het ging toen om vrouwen…’

Voormalig Rode Duivel Gert Verheyen staat al jaren bekend als een nuchtere analist, een man met ...

154
154
Dé meest verrassende Belg in CL: "We willen stunten"

Dinsdag werd de league phase van het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

276
276
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

374
374
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

245
245
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

598
598
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

219
219
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

580
580
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

156
156
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

40
40
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

904
904

Meer sportnieuws