Extra werk Mannaert: tweetal terug naar Club Brugge

door
Extra werk Mannaert: tweetal terug naar Club Brugge

Na een bijzonder tegenvallend seizoen in eigen land, begint Club Brugge deze zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van Ronny Deila. Maar eerst zal er grondig aan de selectie gesleuteld worden. Het bestuur kreeg woensdag alvast nog twee extra dossiers waar het zich over zal moeten buigen.


De Bruggelingen wachten de officiële start van de transferperiode niet af om zich al te roeren op de mercato. Na de komst de Poolse flankaanvaller Michal Skoras, zouden nog drie inkomende transfers in de pijplijn zitten. En ook aan uitgaande zijde belooft het druk te worden. Bepaalde sterkhouders, Noa Lang en Tajon Buchanan voorop, mikken immers op een stap hogerop. Daarnaast moet een oplossing gevonden worden voor spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen. En nu ziet Blauw-Zwart nog eens twee huurlingen terugkeren waarover eveneens een beslissing genomen moet worden.

LEES OOK: 'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Sterke prestaties in La Liga

Zo melden Spaanse bronnen dat Real Valladolid uiteindelijk géén beroep zal doen op de aankoopoptie in de overeenkomst met Cyle Larin. Lange tijd zag het daar nochtans wel naar uit. De Canadese spits deed het immers best goed in Spanje. Zo was hij in 19 La Liga-duels goed voor 8 goals en 3 assists. Maar omdat Valladolid degradeerde naar de tweede divisie, besloot men om Larin toch niet definitief in te lijven. Hij keert op korte termijn dus wellicht terug naar Brugge, al zou de international inmiddels op interesse van andere Spaanse clubs kunnen rekenen.

Mislukt avontuur in Bundesliga

En ook voor Eder Balanta zit zijn huurbeurt erop. De Colombiaanse breker op het middenveld speelde sinds januari op huurbasis bij Schalke 04. Daar geraakte hij evenwel niet verder dan een zestal matchen, waarvan drie als titularis. Bovendien degradeerde de de traditieclub uit Gelsenkirchen naar de 2.Bundesliga. Woensdag maakte Schalke dan ook bekend dat Balanta gewoon terugkeert naar zijn moederclub. Aan Vincent Mannaert en co dus om nu een nieuwe oplossing voor het duo te vinden. De kans dat ze een herkansing krijgen in Brugge, is bijzonder klein.

Balanta en Larin verdienen een nieuwe kans bij Club ...

Meest recent

'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

40
40
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

62
62
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

183
183
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

65
65
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

170
170
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

186
186
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

140
140
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

56
56
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

157
157
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

153
153
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

45
45
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

550
550
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

90
90
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

483
483
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

202
202
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

318
318
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

190
190
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

141
141
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

675
675
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

121
121
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

98
98
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

244
244
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

229
229
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

486
486

Meer sportnieuws