'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

1778 stemmen
'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

Nu het seizoen er definitief opzit, kunnen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich volledig gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Dat is ook het geval bij Club Brugge. Na een erg tegenvallende jaargang in eigen land, zal er volop aan de blauw-zwarte selectie gesleuteld worden.


Ondanks het aantrekken van hoofdcoach Ronny Deila en diens vaste assistent Efrain Juarez, staat de sportieve omkadering bij Club nog niet helemaal op punt. Zo is nog steeds niet duidelijk wat er met Rik De Mil zal gebeuren. Al wordt daarover wel snel een beslissing verwacht. Desondanks zijn de Bruggelingen al volop bezig met het aanwerven van versterking. Het dossier van de Poolse winger Michal Skoras, die overgenomen werd van Lech Poznan, is voorlopig het enige dat aan inkomende zijde volledig werd afgerond. Maar daar komen er weldra nog bij.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Twee nieuwe spitsen

Volgens Het Nieuwsblad is Blauw-Zwart van plan om weldra uit te pakken met een nieuwe grote transferslag. De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona B, zou eerstdaags aangekondigd kunnen worden. Hetzelfde geldt voor de Braziliaanse aanvaller Igor Thiago. Er is sprake van een akkoord met de speler en diens club Ludogorets, maar de transfer zou pas geofficialiseerd worden na de titelmatch van de Bulgaren van woensdagavond. Al zal Thiago dan zelf niet in actie komen wegens een schorsing.

Drukte aan uitgang

Tot slot drukt Club ook door voor middenvelder Hugo Vetlesen (Bodo/Glimt). Diens dossier is het minst ver gevorderd en de Noorse competitie draait nog op volle toeren, maar Blauw-Zwart zou zijn transfer er willen doordrukken nog voor de start van het EK U21. Eenmaal deze transfer-drieslag is afgerond, lijkt het een tijdje rustig te worden aan inkomende zijde. Maar dan wordt het uitkijken wat er aan de uitgaande kant gebeurt. Verschillende spelers mikken immers op een stap hogerop (Noa Lang, Tajon Buchanan, ...) of moeten allicht beschikken omdat ze niet in de sportieve plannen voorkomen (Kamal Sowah, Dedryck Boyata, ...).

Club heeft ook nood aan verdedigende versterking ...

Meest recent

Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

0
0
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

52
52
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

107
107
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

82
82
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

372
372
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

34
34
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

313
313
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

645
645
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

101
101
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

205
205
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

165
165
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

300
300
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

74
74
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

41
41
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

557
557
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

263
263
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

257
257
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

183
183
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

133
133
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

781
781
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

202
202

Meer sportnieuws