'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

door
'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

Nu het seizoen er definitief opzit, kunnen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich volledig gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Dat is ook het geval bij Club Brugge. Na een erg tegenvallende jaargang in eigen land, zal er volop aan de blauw-zwarte selectie gesleuteld worden.


Ondanks het aantrekken van hoofdcoach Ronny Deila en diens vaste assistent Efrain Juarez, staat de sportieve omkadering bij Club nog niet helemaal op punt. Zo is nog steeds niet duidelijk wat er met Rik De Mil zal gebeuren. Al wordt daarover wel snel een beslissing verwacht. Desondanks zijn de Bruggelingen al volop bezig met het aanwerven van versterking. Het dossier van de Poolse winger Michal Skoras, die overgenomen werd van Lech Poznan, is voorlopig het enige dat aan inkomende zijde volledig werd afgerond. Maar daar komen er weldra nog bij.

LEES OOK: Hayen experimenteert: Club Brugge wint laatste oefenpot

Twee nieuwe spitsen

Volgens Het Nieuwsblad is Blauw-Zwart van plan om weldra uit te pakken met een nieuwe grote transferslag. De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona B, zou eerstdaags aangekondigd kunnen worden. Hetzelfde geldt voor de Braziliaanse aanvaller Igor Thiago. Er is sprake van een akkoord met de speler en diens club Ludogorets, maar de transfer zou pas geofficialiseerd worden na de titelmatch van de Bulgaren van woensdagavond. Al zal Thiago dan zelf niet in actie komen wegens een schorsing.

Drukte aan uitgang

Tot slot drukt Club ook door voor middenvelder Hugo Vetlesen (Bodo/Glimt). Diens dossier is het minst ver gevorderd en de Noorse competitie draait nog op volle toeren, maar Blauw-Zwart zou zijn transfer er willen doordrukken nog voor de start van het EK U21. Eenmaal deze transfer-drieslag is afgerond, lijkt het een tijdje rustig te worden aan inkomende zijde. Maar dan wordt het uitkijken wat er aan de uitgaande kant gebeurt. Verschillende spelers mikken immers op een stap hogerop (Noa Lang, Tajon Buchanan, ...) of moeten allicht beschikken omdat ze niet in de sportieve plannen voorkomen (Kamal Sowah, Dedryck Boyata, ...).

🔥 Populair bij onze lezers

‘Reactie Cristiano Jr. op Lamine Yamal verrast internet’
‘Reactie Cristiano Jr. op Lamine Yamal verrast internet’

Club heeft ook nood aan verdedigende versterking ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

159
159
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

257
257
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

708
708
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

515
515
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1728
1728
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

97
97
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

231
231
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1191
1191
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

779
779
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

523
523
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws