'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

1778 stemmen
'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

Nu het seizoen er definitief opzit, kunnen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich volledig gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Dat is ook het geval bij Club Brugge. Na een erg tegenvallende jaargang in eigen land, zal er volop aan de blauw-zwarte selectie gesleuteld worden.


Ondanks het aantrekken van hoofdcoach Ronny Deila en diens vaste assistent Efrain Juarez, staat de sportieve omkadering bij Club nog niet helemaal op punt. Zo is nog steeds niet duidelijk wat er met Rik De Mil zal gebeuren. Al wordt daarover wel snel een beslissing verwacht. Desondanks zijn de Bruggelingen al volop bezig met het aanwerven van versterking. Het dossier van de Poolse winger Michal Skoras, die overgenomen werd van Lech Poznan, is voorlopig het enige dat aan inkomende zijde volledig werd afgerond. Maar daar komen er weldra nog bij.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Twee nieuwe spitsen

Volgens Het Nieuwsblad is Blauw-Zwart van plan om weldra uit te pakken met een nieuwe grote transferslag. De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona B, zou eerstdaags aangekondigd kunnen worden. Hetzelfde geldt voor de Braziliaanse aanvaller Igor Thiago. Er is sprake van een akkoord met de speler en diens club Ludogorets, maar de transfer zou pas geofficialiseerd worden na de titelmatch van de Bulgaren van woensdagavond. Al zal Thiago dan zelf niet in actie komen wegens een schorsing.

Drukte aan uitgang

Tot slot drukt Club ook door voor middenvelder Hugo Vetlesen (Bodo/Glimt). Diens dossier is het minst ver gevorderd en de Noorse competitie draait nog op volle toeren, maar Blauw-Zwart zou zijn transfer er willen doordrukken nog voor de start van het EK U21. Eenmaal deze transfer-drieslag is afgerond, lijkt het een tijdje rustig te worden aan inkomende zijde. Maar dan wordt het uitkijken wat er aan de uitgaande kant gebeurt. Verschillende spelers mikken immers op een stap hogerop (Noa Lang, Tajon Buchanan, ...) of moeten allicht beschikken omdat ze niet in de sportieve plannen voorkomen (Kamal Sowah, Dedryck Boyata, ...).

Club heeft ook nood aan verdedigende versterking ...

Meest recent

Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

6
6
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

7
7
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

15
15
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

10
10
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

52
52
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

104
104
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

372
372
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

35
35
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

265
265
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

53
53
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

197
197
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

626
626
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

294
294
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

396
396
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

582
582
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

271
271
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

368
368
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

156
156
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

63
63
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

158
158
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

98
98

Meer sportnieuws