'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

1778 stemmen
'Aankondigingen nabij: Club pakt uit met transfer-drieslag'

Nu het seizoen er definitief opzit, kunnen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich volledig gaan toeleggen op het ontrollen van hun transferplannen. Dat is ook het geval bij Club Brugge. Na een erg tegenvallende jaargang in eigen land, zal er volop aan de blauw-zwarte selectie gesleuteld worden.


Ondanks het aantrekken van hoofdcoach Ronny Deila en diens vaste assistent Efrain Juarez, staat de sportieve omkadering bij Club nog niet helemaal op punt. Zo is nog steeds niet duidelijk wat er met Rik De Mil zal gebeuren. Al wordt daarover wel snel een beslissing verwacht. Desondanks zijn de Bruggelingen al volop bezig met het aanwerven van versterking. Het dossier van de Poolse winger Michal Skoras, die overgenomen werd van Lech Poznan, is voorlopig het enige dat aan inkomende zijde volledig werd afgerond. Maar daar komen er weldra nog bij.

LEES OOK: 'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Twee nieuwe spitsen

Volgens Het Nieuwsblad is Blauw-Zwart van plan om weldra uit te pakken met een nieuwe grote transferslag. De komst van de jonge Spaanse spits Victor Barbera, die transfervrij overkomt van FC Barcelona B, zou eerstdaags aangekondigd kunnen worden. Hetzelfde geldt voor de Braziliaanse aanvaller Igor Thiago. Er is sprake van een akkoord met de speler en diens club Ludogorets, maar de transfer zou pas geofficialiseerd worden na de titelmatch van de Bulgaren van woensdagavond. Al zal Thiago dan zelf niet in actie komen wegens een schorsing.

Drukte aan uitgang

Tot slot drukt Club ook door voor middenvelder Hugo Vetlesen (Bodo/Glimt). Diens dossier is het minst ver gevorderd en de Noorse competitie draait nog op volle toeren, maar Blauw-Zwart zou zijn transfer er willen doordrukken nog voor de start van het EK U21. Eenmaal deze transfer-drieslag is afgerond, lijkt het een tijdje rustig te worden aan inkomende zijde. Maar dan wordt het uitkijken wat er aan de uitgaande kant gebeurt. Verschillende spelers mikken immers op een stap hogerop (Noa Lang, Tajon Buchanan, ...) of moeten allicht beschikken omdat ze niet in de sportieve plannen voorkomen (Kamal Sowah, Dedryck Boyata, ...).

Club heeft ook nood aan verdedigende versterking ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

61
61
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

9
9
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

23
23
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

20
20
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

137
137
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

162
162
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

264
264
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

262
262
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

292
292
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

133
133
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

149
149
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

70
70
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

346
346
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

407
407
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

90
90
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

197
197
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

126
126
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

97
97
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

613
613
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

283
283
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

401
401
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

223
223
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

277
277
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75

Meer sportnieuws