'Knaltransfer Tielemans vlak na Leicester City-vertrek'

door
'Knaltransfer Tielemans vlak na Leicester City-vertrek'

Tijdens de zomermaanden lijken weer heel wat Rode Duivels van club te gaan veranderen. Thorgan Hazard liet woensdag bijvoorbeeld verstaan dat een definitief vertrek bij Borussia Dortmund voor hem het beste is. Later op de dag maakte Youri Tielemans dan weer bekend dat hij uitzwaait bij Leicester City.


Het jeugdproduct van RSC Anderlecht speelde sinds begin 2019 voor de Engelse kampioen van 2016. En op het middenveld van de Foxes wierp Tielemans zich op tot één van de sterkhouders. In 2021 leidde hij zijn ploeg zelfs naar de FA Cup én Community Shield. Maar in de huidige jaargang kreeg de Rode Duivel af te rekenen met de nodige blessures en zo kon ook hij niet voorkomen dat Leicester degradeerde.

Transfervrij de markt op

Tielemans zal evenwel niet mee zakken naar de Championship. In de voorbije maanden werd al duidelijk dat zijn aflopende contract niet verlengd zou worden en dat heeft de middenvelder woensdagavond ook zelf bevestigd via zijn sociale media-kanalen. Bijgevolg mag Tielemans als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe werkgever. En volgens Fabrizio Romano hoeft de 26-jarige middenvelder zich geen zorgen te maken.

Gegeerd bij veel clubs

Zo meldt de Italiaanse transferwatcher dat er verschillende (top)clubs hun zinnen hebben gezet op de handtekening van Tielemans. Vooralsnog is met geen enkele ploeg een akkoord gevonden, maar daar zou snel verandering in kunnen komen. De Rode Duivel werd in het recente verleden al gelinkt aan verschillende grote ploegen uit de Premier League, ook verliezend Europa League-finalist AS Roma werd genoemd als mogelijke bestemming. Afwachten dus welk truitje Tielemans vanaf volgend seizoen draagt.

POLL: Denkt u dat Tielemans zijn plaats heeft aan de Europese top?

Meest recent

Zorgt Vossen voor grote verrassing omtrent toekomst?

Jelle Vossen trapte Zulte Waregem als kampioen naar de Jupiler Pro League. Een prachtig hoogtepunt ...

0
0
Boeckx verdedigt matige transfers topclub: "Zonder geld..."

Royal Antwerp FC kent net als vorig seizoen weer een tegenvallende voetbaljaargang. Dit seizoen ...

19
19
Hasi voert druk op tegen Antwerp: "Héél belangrijk"

RSC Anderlecht is zwak begonnen onder Besnik Hasi. Nul punten, zes tegengoals en amper ...

30
30
RWDM en Ferrera uit elkaar, ex-Rode Duivel opvolger

RWDM was gisteren dé grote verliezer. Ze verloren met 2-1 van Zulte Waregem en door de winst ...

103
103
KV Mechelen ziet verdediger gratis de club verlaten

Bij KV Mechelen nemen ze na dit seizoen afscheid van een aantal spelers. De club heeft officieel ...

35
35
Lierse dropt bommetje: "In overleg met juridische raadgevers"

Lokeren-Temse en Lierse SK wonnen gisteren hun match in de Challenger Pro League. Lokeren heeft een ...

59
59
Straffe onthulling: 'Dit zei Lukaku over Duivels-comeback Vanaken'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Eén van ...

369
369
'Mokerslag met gevolgen: RWDM grijpt drastisch in met Ferrera'

Vrijdagavond vond de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League plaats en ...

70
70
'Genk rekent op Engelsen: transfer van ruim 20 miljoen'

Ondanks de sterke prestaties van dit seizoen hoeft komende zomer geen leegloop verwacht worden bij ...

119
119
Nieuwe wending: De Bruyne naar La Liga of Serie A?

Kevin De Bruyne wil in de komende weken op een waardige manier afscheid nemen van Manchester City. ...

111
111
'Miljoenenstrijd barst los: Atlético vol voor Club-sterkhouder'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op een erg belangrijke periode met sleutelwedstrijden in de ...

552
552
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Tzolis, nieuwe trainer Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

328
328
Hasi zorgt voor averechts effect: “Er gaat onmacht van uit”

Besnik Hasi werd aangesteld om het vertrouwen en de spirit van RSC Anderlecht op te krikken voor de ...

87
87
Antwerp-fans vol in de aanval na Beerschot-perikelen

Op 12 januari gingen de poppetjes aan het dansen in de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal ...

159
159
'Zulte Waregem strijdt met JPL-clubs om CPL-smaakmaker'

Zulte Waregem zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn na een spannende ...

125
125
Hubert heeft na Anderlecht erg verrassende uitdaging beet

David Hubert werd voor de Champions Play-Offs de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi ...

283
283
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden ...

171
171
Van der Elst pakt Anderlecht-kleedkamer aan: "Weinig persoonlijkheden"

RSC Anderlecht is desastreus aan de Champions Play-Offs begonnen. Komende speeldag wacht Royal ...

108
108
Bekende Familie-actrice geniet mee van delirium La Louvière

We kregen gisterenavond een ronduit krankzinnige laatste speeldag in de Challenger Pro League. In ...

196
196
Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent ...

84
84

Meer sportnieuws