Standard haalt slag thuis: smaakmaker tekent tot 2027

door
Standard haalt slag thuis: smaakmaker tekent tot 2027

Nu de eindoverwinning in de Europe Play-Offs definitief is gaan vliegen, kan Standard zich volop gaan toeleggen op de voorbereiding van het komende seizoen. Zo hopen de Rouches zo snel mogelijk duidelijkheid te krijgen over hoofdcoach Ronny Deila. Ondertussen werd alvast een smaakmaker langer onder contract gelegd.


De campagne in de Europe Play-Offs draaide uit op een deceptie, in de reguliere competitie kunnen de Luikenaars echter terugblikken op een degelijk seizoen. Goed werk dus van Deila. Desondanks dreigt de Noorse trainer voor een vertrek te kiezen. Zo wordt de Noor nadrukkelijk aan een overstap aan Club Brugge gelinkt. De Rouches hopen dan ook snel duidelijkheid te krijgen over de situatie van hun hoofdcoach.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

Smaakmaker verlengt

Maar de soap rond Deila weerhoudt de sportieve leiding er niet van om de rest van hun huiswerk op te knappen. Zo werd dinsdag een mooie slag geslagen. Via de officiële kanalen kondigden de Rouches immers aan dat de overeenkomst met Marlon Fossey werd opengebroken. De 24-jarige Amerikaanse vleugelback verlengde zijn contract en ligt nu vast tot medio 2027.

Vaste basiskracht

Fossey belandde afgelopen zomer bij Standard, dat hem overnam van Fulham. Hij groeide al snel uit tot een vaste basiskracht in het elftal van Deila en maakte indruk door zijn loopvermogen te koppelen aan de nodige techniek. Bovendien was hij goed voor 4 goals in 27 matchen dit seizoen. Die prestaties zullen ongetwijfeld ook opgemerkt zijn bij andere ploegen, maar een vertrek lijkt op korte termijn dus niet meer aan de orde.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'
Noa Lang nu al in miserie:
Noa Lang nu al in miserie: "Verdampt naast De Bruyne"

Standard doet volgend seizoen weer mee voor top 3 ...

Meest recent

Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

17
17
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

1
1
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

16
16
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

57
57
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

62
62
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

202
202
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

114
114
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

148
148
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

329
329
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

54
54
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

753
753
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

235
235
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

295
295
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

798
798
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

96
96
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

864
864
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

344
344
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

522
522
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

498
498
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

272
272
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

892
892
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

515
515
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

410
410

Meer sportnieuws