TRANSFERUURTJE: 'Club wil oude bekende, Murillo verlaat Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil oude bekende, Murillo verlaat Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge speurt duidelijk rond naar versterking op het middenveld. Een aantal jongens worden daar gevolgd en volgens het Deense Bold lijken de Bruggelingen een voormalig doelwit weer op de radar te hebben staan. Zo zouden ze opnieuw aan Armin Gigovic denken. Sinds januari speelt hij op huurbasis voor FC Midtjylland. Maar de speler ligt nog tot medio 2025 onder contract bij het Russische FK Rostov en zijn marktwaarde bedraagt 2 miljoen euro.



Michael Murillo werkt aan een zomers vertrek bij RSC Anderlecht. Zijn makelaarsbureau SEG zou volop bezig zijn met een nieuwe club te vinden. Volgens de Panamese journalist José Miguel Domínguez liet SEG hun cliënt inmiddels bij verschillende clubs aanbieden. Zelfs bij Internazionale, dat zoekt naar een nieuwe rechtervleugelback. Al is de kans bijzonder klein dat de halve finalist uit de Champions League zal toehappen. Er werd bovendien bij nog meer Serie A-clubs aangeklopt, maar het Spaanse Celta de Vigo zou momenteel de meest concrete piste zijn.



Mogelijk ziet Paars-Wit ook enkele leden uit de sportieve omkadering vertrekken. Volgens Voetbalkrant.com is AFC Ajax een van de geïnteresseerden om Robin Veldman terug te halen. Veldman was tussen 2017 en 2021 al aan de slag bij de jeugd Ajax. En Veldman is niet het enige lid van de Anderlecht-staf die op de radar staat van de Amsterdamse club. Ook Jean Kindermans , hoofd van de jeugdopleiding, zou op de verlanglijst van de club staan.



KV Kortrijk huurde dit seizoen Nikolas Dyhr van FC Midtjylland en hij keerde terug naar Denemarken. Hij blijft niet in het Guldensporenstadion na een teleurstellend seizoen waarin hij amper 11 minuten in actie kwam voor de Kerels. Op de clubkanalen van Midtjylland sprak hij over zijn mislukte passage in België.

BUITENLAND
FC Barcelona moet in de zomer enkele spelers laten gaan en goedkopere alternatieven inlijven. Yannick Carrasco zou daar mogelijk deel van uitmaken, meldt Mundo Deportivo. Toen Atletico Madrid in januari Memphis Depay kocht, kreeg Barcelona de optie om de Belgische flankspeler te kopen voor 15 miljoen. Het is dus enkel kwestie van de optie te lichten om Carrasco naar het Camp Nou te halen. Hij zou samen met Abde Ezzalzouli en Pierre-Emerick Aubameyang die beiden moeten terugkeren, een nieuwe drietand aan aanvallende aanwinsten moeten vormen.



Real Madrid won zaterdag de Copa del Rey en dat was dus weer een prijs voor Eden Hazard. De ex-Rode Duivel speelde echter weer geen minuut. Desondanks wil hij blijkbaar niet van vertrekken weten. "Ik ben van plan om ook volgend jaar bij Real Madrid te blijven. Ik wil genieten van het laatste jaar dat ik bij Real zit. Dat ik amper speel? Uiteraard hoop ik in het volgende seizoen meer aan de bak te komen", aldus de Belg. Hazard is dan ook de best betaalde speler in de selectie en daarnaast voelt hij zich met zijn gezin ook zeer goed in Madrid.



Ilkay Gündogan leek als transfervrije speler op weg naar de uitgang bij Manchester City, maar daar wil Pep Guardiola nu een stokje voor steken. Zo hoopt hij dat de middenvelder toch blijft. “De club weet wat ik denk. Ik zou graag in de toekomst met Gundo willen blijven werken," zei de Catalaanse coach op de persconferentie na de wedstrijd tegen Leeds.



Liverpool is bezig aan een teleurstellend seizoen, maar volgend jaar willen de Reds terug meespelen voor de prijzen. Jurgen Klopp zal de daarvoor versterkingen nodig hebben en hij kijkt daarvoor in de richting van Brighton Hove & Albion, waar hij sterspeler Alexis Mac Allister wil weghalen. Football Insider weet dat de middenvelder zelf heel erg gecharmeerd is door de interesse van Liverpool en hij wil straks de transfer maken.

LEES OOK: Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Zou Carrasco een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

4
4
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

43
43
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

18
18
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

74
74
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

43
43
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

331
331
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

186
186
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

239
239
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

205
205
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

400
400
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

257
257
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

46
46
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

160
160
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

82
82
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

529
529
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

95
95
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

172
172
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

59
59
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

409
409
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

490
490
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

147
147
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

229
229
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

102
102
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

95
95

Meer sportnieuws