'Liverpool ziet boegbeeld Milner bij directe concurrent tekenen'

door
'Liverpool ziet boegbeeld Milner bij directe concurrent tekenen'

Liverpool FC heeft nog een kans om met een Europees ticket aan de haal te gaan, maar de Reds moeten nu al spreken over een mislukt seizoen. Komende zomer zal er dan ook aan de selectie gesleuteld moeten worden op Anfield. Eén ervaren kracht zwaait Anfield alvast uit.


Vorig seizoen was Liverpool nog lange tijd op koers om met de historische quadruple aan de haal te gaan, maar die goede prestaties konden niet bevestigd worden in de huidige jaargang. De Reds sneuvelden vroegtijdig in de bekercompetities én in de Champions League, terwijl ze momenteel slechts vijfde staan in de Premier League. Een extra kwaliteitsinjectie lijkt dan ook noodzakelijk tijdens de komende transferperiode.

Met name op het middenveld zou Liverpool nood hebben aan verse krachten. En binnen de selectie wordt alvast plaats vrij gemaakt. Zo neemt James Milner na meer dan zeven jaar afscheid van de club. De 37-jarige Engelsman was de voorbije jaren één van de grote leiders in de selectie, maar zijn aflopende contract wordt niet verlengd. Toch weigert Milner om nu al een punt te zetten achter zijn spelersloopbaan.

PERSOONLIJK AKKOORD
Zo heeft de middenvelder inmiddels een nieuwe club gevonden. Transferautoriteit Fabrizio Romano is immers zeker dat de routinier bij Brighton and Hove Albion aan de slag zal gaan. De Seagulls hebben inmiddels een akkoord gevonden over de persoonlijke voorwaarden, het zou gaan om een overeenkomst van één seizoen. Pittig detail: Brighton is momenteel de grootste concurrent van Liverpool voor de vijfde plaats en het daarbij horend Europees ticket.

LEES OOK: De Ketelaere zet Serie A op stelten, Salah redt Liverpool

Liverpool is dit seizoen de grootste teleurstelling in de PL ...

Meest recent

De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

5
5
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

38
38
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

174
174
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

516
516
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

229
229
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

118
118
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

91
91
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

102
102
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

105
105
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

178
178
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

223
223
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

185
185
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

212
212
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

185
185
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

177
177
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

509
509
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

586
586
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

110
110
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

314
314
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

104
104
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

192
192
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

476
476
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

280
280
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

233
233
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

317
317

Meer sportnieuws