Antwerp waarschuwt titelconcurrentie vlak na bekertriomf

door
Antwerp waarschuwt titelconcurrentie vlak na bekertriomf

Antwerp FC heeft zijn eerste grote prijs van het seizoen al binnen. De Great Old maakte zijn favorietenrol in de bekerfinale van zondagnamiddag helemaal waar en won uiteindelijk met 0-2 tegen KV Mechelen. Maar ondanks het succes in de Croky Cup is de honger nog lang niet gestild bij het stamnummer één.


De finale op zich werd er niet bepaald eentje voor de geschiedenisboeken. In een bijzonder matige eerste helft kon Antwerp via een strafschop van Vincent Janssen als eerste toeslaan. Hoewel het na de pauze meer aanvallende intenties vertoonde, was KVM niet bij machte om die achterstand ongedaan te maken. En toen invaller Michel-Ange Balikwisha er in slotfase ook nog eens 2-0 van maakte, was de wedstrijd helemaal gespeeld.

Achteraf was de vreugde in het Antwerpse kamp behoorlijk groot. Al hielden de spelers het nog redelijk beschaafd. Aanstaande woensdag al wordt de campagne in de Champions' Play-Offs immers al op gang getrapt tegen Union SG. En de titel is wel degelijk een doel bij de Great Old. "In de Play-Offs willen we meer dan een derde of vierde plek. Ik heb nog nooit de dubbel gewonnen, dus ik ben benieuwd of het ons gaat lukken", reageerde Janssen voor de camera's van Sporza.

VERSTANDIG VIEREN
En ook Ritchie De Laet verstuurde een waarschuwing richting de concurrenten in de Champions' Play-Offs: ondanks de bekerwinst is dit Antwerp nog lang niet voldaan. "Er valt nu toch een klein beetje druk weg voor de Play-Offs", aldus De Laet. "Maar deze groep is hongerig naar meer. We gaan vandaag genieten en sowieso een feestje bouwen, maar deze groep is verstandig genoeg: woensdag is voor ons heel belangrijk."

LEES OOK: Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp is nu de topfavoriet voor de titel ...

Meest recent

Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

8
8
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

31
31
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

71
71
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

24
24
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

156
156
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

180
180
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

97
97
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

142
142
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

537
537
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

60
60
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

404
404
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

228
228
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

87
87
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

138
138
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

115
115
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

79
79
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

402
402
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

86
86
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

84
84
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

135
135
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

236
236
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

755
755
Aster Nzeyimana openhartig na zwaar verlies

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

15
15
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

206
206

Meer sportnieuws