'Real Madrid kaapt basisspeler Chelsea weg'

door
'Real Madrid kaapt basisspeler Chelsea weg'

Real Madrid schakelde onlangs Chelsea uit in de kwartfinales van de Champions League en mag zich dus opmaken voor de laatste vier op het kampioenenbal. Het transfervizier wordt ondertussen al op de zomer gericht in Madrid en daarbij komen ze mogelijk uit in Londen.


Volgens 90minutes zou Real interesse tonen voor Kai Havertz. De Koninklijke zou de 23-jarige Duitser al enkele jaren volgen en mogelijk de komende transferperiode binnen proberen te halen. Volgens het genoemde medium willen de Madrilenen profiteren van de malaise in London om Havertz tegen een schappelijke prijs naar de Spaanse hoofdstad te halen. De international zou niet weigerachtig staan tegenover de transfer, omdat hij volgend seizoen in Europa actief wil zijn.

Havertz zou bij Real kunnen roteren met Karim Benzema, die niet heel lang meer zal meedraaien. De linkerpoot is dit seizoen een van de vaste krachten bij The Blues. Hij kwam al 41 keer in actie. Daarin scoorde hij 9 goals en gaf hij 1 assist. Havertz kwam in september 2020 over van het Duitse Bayer Leverkusen. Chelsea had toen maar liefst 80 miljoen euro veil voor zijn komst. Volgens Transfermarkt is hij nu momenteel 60 miljoen euro waard.

VERJONGING

Zo blijft Real een verjonging doorvoeren in zijn elftal. Op het middenveld zullen oudgedienden Luka Modric en Toni Kroos op korte termijn afzwaaien en het stokje doorgeven aan jongere krachten. Aurélien Tchouaménie en Eduardo Camavinga maken al de dienst uit op het middenveld, maar het droomdoelwit blijft Jude Bellingham. Afwachten of Real de jonge Engelsman weet te strikken.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Moet Real Havertz halen?

Meest recent

Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

3
3
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

31
31
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

101
101
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

196
196
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

48
48
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

279
279
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

207
207
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

316
316
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

157
157
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

71
71
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

172
172
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

68
68
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

353
353
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

528
528
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

81
81
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

279
279
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

233
233
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

476
476
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

433
433
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

671
671
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

570
570
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

155
155
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

513
513
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

51
51
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

200
200

Meer sportnieuws