'Mané moet vrezen: Bayern dreigt met ontslag na incident'

door
'Mané moet vrezen: Bayern dreigt met ontslag na incident'

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Bayern München. Tijdens de interlandbreak in maart werd trainer Julian Nagelsmann plots ontslagen en vervangen door Thomas Tuchel, maar die lijkt niet meteen voor beterschap te zorgen. Sindsdien werd Bayern uitgeschakeld in de Duitse beker en dinsdag kreeg het een nieuwe mokerslag. Na de 3-0 op Manchester City dreigt ook in de Champions League eliminatie.


Die wedstrijd liet bovendien ook zijn sporen na in de kleedkamer. In de loop van woensdag raakte bekend dat na de wedstrijd sterspeler Sadio Mané een klap uitgedeeld zou hebben aan Leroy Sané na een discussie over een loopbeweging. Het wordt nu afwachten hoe Bayern zal reageren op het incident. Volgens Sky Sport Deutschland kwam het clubbestuur woensdagavond al bijeen om sancties te bespreken.

Daarbij zouden werkelijk alle opties nog openliggen, gaande van een boete tot een schorsing. Zelfs een ontslag van Mané zou niet uitgesloten zijn. Dat zou toch een bijzonder pijnlijke zaak zijn voor Bayern, dat in de zomer nog groots uitpakte door de Senegalees voor 32 miljoen euro bij Liverpool weg te plukken. Die transfer bracht echter niet wat ervan gehoopt werd.

PERSONA NON GRATA
De rest van de spelersgroep zou het in ieder geval volledig gehad hebben met Mané en zijn ploegmaats verwachten dat hij in de zomer alweer zal vertrekken - als hij tenminste niet nu al ontslagen wordt. Mané zelf laat het in ieder geval niet aan zijn hart komen, want hij zou donderdagochtend met de glimlach op het trainingscomplex van Bayern aangekomen zijn. De verwachting is wel dat hij voor de training nog zijn verontschuldigingen zal aanbieden aan zijn ploegmaats.


LEES OOK: Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Moet Bayern Mané ontslaan?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

27
27
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

110
110
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

55
55
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

38
38
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

162
162
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

318
318
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

129
129
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

148
148
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

140
140
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

464
464
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

162
162
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

95
95
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

649
649
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

191
191
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

48
48
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

890
890
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

160
160
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

292
292
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

529
529
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

841
841
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

999
999
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

233
233
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws