Bom barst bij Bayern: 'superster sloeg Sané in het gezicht'

602 stemmen
Bom barst bij Bayern: 'superster sloeg Sané in het gezicht'

Tijdens de interlandbreak zette Bayern München plotsklaps trainer Julian Nagelsmann op straat en dat zorgde voor verbazing in de hele voetbalwereld. De Duitse grootmacht gaf onder meer spanningen met de spelers als één van de redenen voor de drastische beslissing, maar de aanstelling van Thomas Tuchel als opvolger lijkt niet meteen voor beterschap gezorgd te hebben. Het lijkt integendeel van kwaad naar erger te gaan met Bayern.


Tuchel debuteerde wel nog met een klinkende zege in de topper tegen Dortmund en veroverde zo de koppositie in de Bundesliga opnieuw, maar moest enkele dagen later lijdzaam toezien hoe Bayern in eigen stadion door Freiburg uit de beker geknikkerd werd. Dinsdagavond volgde een nieuwe klap, want na een kansloze 3-0-nederlaag op Manchester City lijkt ook het avontuur in de Champions League zo goed als voorbij.

En ook in de kleedkamer blijft het rommelen. BILD komt immers met het nieuws dat na de pandoering in Manchester het tot een handgemeen gekomen zou zijn tussen Sadio Mané en Leroy Sané. De twee maakten ruzie over een al dan niet verkeerde loopactie van Mané tijdens de wedstrijd en de discussie liep zo hoog op dat de Senegalees in de catacomben een klap uitgedeeld zou hebben.

ZICHTBARE SCHADE
Ploegmaats haalden de twee kemphanen meteen uit elkaar, maar Sané zou bij de klap wel 'zichtbare schade' aan de lip opgelopen hebben. Voorlopig heeft Bayern nog niet gereageerd op het incident, maar de verwachting is dat Mané een monsterboete zal krijgen. Tuchel heeft intussen nog heel wat werk om de neuzen in dezelfde richting te krijgen.

LEES OOK: ‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Zou Mané ook geschorst moeten worden?

Meest recent

SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

31
31
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

27
27
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

34
34
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

74
74
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

44
44
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

65
65
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

301
301
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

27
27
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

151
151
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

87
87
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

277
277
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

137
137
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

66
66
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

712
712
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

257
257
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

121
121
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

138
138
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

206
206
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

556
556
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

145
145
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

173
173
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

212
212
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

264
264
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

281
281
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

72
72

Meer sportnieuws