Lewandowski reageert duidelijk op terugkeer Messi

door
Lewandowski reageert duidelijk op terugkeer Messi

Waar ligt de toekomst van Lionel Messi? Die vraag brandt voor de tweede keer op korte tijd op de lippen van voetballiefhebbers overal ter wereld. Ex-club FC Barcelona zou de Argentijn alvast met open armen opnieuw verwelkomen in Spanje.


Messi is na dit seizoen einde contract bij Paris Saint-Germain en kan dus 'gratis' naar een andere club trekken. De wereldkampioen zou naar verluidt een aanbieding op zak hebben uit Saudi-Arabië met een jaarloon van - hou u vast - 400 miljoen euro. Verschillende bronnen melden echter dat Messi momenteel verkiest om toch nog even op topniveau te voetballen.

Enter FC Barcelona. De club waar Messi de jeugdopleiding doorliep en groot werd, wil haar voormalige ster maar wat graag opnieuw in de armen sluiten. Daar zal wel wat financieel gepuzzel voor nodig zijn, omdat de cijfers in de boekhouding nog steeds rood kleuren. Robert Lewandowski, de huidige vaste spits van Barça, hoopt alvast dat Messi terugkeert naar waar het voor hem allemaal begon. Dat gaf de Pool aan op een persconferentie.

MESSI HOORT BIJ BARÇA
"Messi hoort bij Barça en als hij terugkeert, zal dat ongelooflijk zijn", verklaarde Lewandowski. "We weten dat zijn plaats hier bij Barcelona is. Ik weet niet wat er gaat gebeuren, maar ik hoop dat we volgend seizoen samen kunnen spelen", klonk het duidelijk. De 34-jarige Lewandowski heeft Messi alvast niet nodig om zijn goals te scoren. De aanvaller was dit seizoen al goed voor 17 goals en 6 assists in La Liga en heeft daarmee een groot aandeel in de wenkende titel van de Catalanen. 

LEES OOK: “Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Zal Messi terugkeren naar Barça?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 kandidaten schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

0
0
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

45
45
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

78
78
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

182
182
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

153
153
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

464
464
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

295
295
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

162
162
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

25
25
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

438
438
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

284
284
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1187
1187
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

396
396
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

372
372
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

352
352
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

281
281
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

479
479
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

342
342
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

387
387
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3063
3063
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

756
756
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

464
464
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws