'Nagelsmann genoemd bij droomclub na Bayern-ontslag'

door
'Nagelsmann genoemd bij droomclub na Bayern-ontslag'

Bayern München heeft tijdens de interland-break voor grote schok gezorgd binnen de club. Zo werd coach Julian Nagelsmann vrijdag op straat gezet door Der Rekordmeister. Maar de 35-jarige Duitser kan mogelijk snel weer aan de slag gaan met een fraaie nieuwe uitdaging.


Nadat hij eerder al uitstekend werk afleverde bij TSG Hoffenheim en RB Leipzig, werd de 35-jarige Duitser in de zomer van 2021 aangesteld als hoofdtrainer bij Der Rekordmeister. Bayern legde zelfs een recordsom neer om hem weg te kopen in Leipzig. En onder zijn bewind werd vorig seizoen de Duitse landstitel verlengd. Maar in de Champions League werd Bayern gewipt in de kwartfinales tegen Villarreal. Ook in de huidige jaargang zijn de resultaten vrij wisselvallig.

De Duitse grootmacht wist PSG weliswaar uit te schakelen in het Kampioenenbal, maar verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Bundesliga. Bovendien heerste binnen de club het nodige wantrouwen ten opzichte van de jonge coach. Die combinatie van factoren moest de jonge trainer dus bekopen met zijn ontslag. Desondanks hoeft Nagelsmann niet te vrezen voor de toekomst van zijn carrière.

DROOMJOB
Vlak na zijn ontslag in München werd hij bijvoorbeeld al aan Tottenham Hotspur gelinkt, waar Antonio Conte op de wip staat. Bij The Athletic weet men echter dat de naam van Nagelsmann ook bij Real Madrid genoteerd staat. De Koninklijke zou hem al een hele poos volgen. Bovendien neemt Real na het seizoen mogelijk afscheid van Carlo Ancelotti, die gelinkt wordt aan het bondscoachschap bij Brazilië. Moest de Italiaan vertrekken, zou Nagelsmann één van de opties zijn om hem te vervangen. Al worden uiteraard nog meer pistes gevolgd.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Real heeft na het seizoen nood aan een nieuwe trainer ...

Meest recent

Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

0
0
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

22
22
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

153
153
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

45
45
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

101
101
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

43
43
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

172
172
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

161
161
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

90
90
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

576
576
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

249
249
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

272
272
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

824
824
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

538
538
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

381
381
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

291
291
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

745
745
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

194
194
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

95
95
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

406
406
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

62
62
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

556
556
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

436
436

Meer sportnieuws