'Plotse toptransfer voor Karius'

door
'Plotse toptransfer voor Karius'

Na jaren op het achterplan verscheen Loris Karius vorig weekend plots weer in de schijnwerpers. De Duitse doelman stond zondag plots onder de lat bij Newcastle United in de finale van de League Cup tegen Manchester United, omdat eerste keeper Nick Pope geschorst en tweede doelman Martin Dubravka niet speelgerechtigd was. De carrière van Karius zou daarmee weer gelanceerd kunnen zijn.


Hij maakte immers een degelijke indruk, ook al kon hij niet verhinderen dat Newcastle met 2-0 onderuit ging. Het zal meer dan waarschijnlijk zijn enige optreden worden voor Newcastle, maar de 29-jarige lijkt eindelijk wel weer bekend te staan als voetballer. De voorbije jaren was hij toch vooral de risee van de voetbalwereld omwille van zijn blunders in de Champions League-finale met Liverpool en ook in de maanden daarna bij Besiktas.

Karius zou in de zomer weleens een toptransfer kunnen gaan maken. FcInterNews oppert immers dat hij naar Internazionale zou kunnen gaan trekken. De Nerazzurri zijn op zoek naar een nieuwe reservedoelman omdat oudgediende Samir Handanovic wellicht een punt achter zijn carrière zet. Karius heeft bovendien een goede reden om naar Italië te trekken: hij is immers samen met de bekende Italiaanse journaliste Diletta Leotta. Hij is einde contract bij Newcastle en kan dus gratis overstappen.

OUDE BEKENDE
Inter bestudeert echter ook nog een aantal andere pistes. Eén van de andere opties is Guillermo Ochoa, die we uiteraard kennen van zijn periode bij Standard. De 37-jarige Mexicaan keerde in januari terug naar Europa en speelt tegenwoordig in de Serie A bij Salernitana. Andere, jongere kandidaten zijn Alessio Cragno (Monza) en Emil Audero (Sampdoria).

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Zou Karius een goede nummer twee zijn voor Inter?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

63
63
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

50
50
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

18
18
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

155
155
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

57
57
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

338
338
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

140
140
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

149
149
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

346
346
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

355
355
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

108
108
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

210
210
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

521
521
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

109
109
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

250
250
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

158
158
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

393
393
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws