AA Gent komt met belangrijke nuance in saga rond verkoop

door
AA Gent komt met belangrijke nuance in saga rond verkoop

Het heeft de voorbije weken toch een beetje gestormd bij AA Gent, waar Hein Vanhaezebrouck zijn bestuur een paar keer stevig op de korrel nam. De beperkte financiële mogelijkheden van de Buffalo's frustreren hem duidelijk, maar mogelijk komt daar snel verandering in. In de loop van zaterdag kwam immers het opmerkelijke nieuws dat AA Gent te koop staat.


Voorzitter Ivan De Witte gaf al aan wat hij verwacht van de nieuwe investeerders, maar intussen is de club toch met een belangrijke nuance in het verhaal gekomen. "KAA Gent wil hierop reageren door te bevestigen dat de zoektocht naar een investeerder al een tijd aan de gang is. Het gaat hierbij niet om een pure verkoop van de club, maar om een investering die de groei van KAA Gent in België en Europa moet bevorderen, zowel op sportief als infrastructureel vlak", stellen ze immers in een statement.

"Die zoektocht - zowel nationaal als internationaal - is belangrijk in een sterk veranderend en concurrentieel voetballandschap. KAA Gent zal hierbij altijd vooropstellen dat de waarden van de investeerder bij onze club passen. Het is in dit verband ook belangrijk dat de inbreng van de investeerder vooral de club ten goede zal komen en dat dit ook zo geïnterpreteerd wordt. KAA Gent is een tijd geleden al in zee gegaan met een professioneel Brits kantoor om dit op een goeie manier te begeleiden. Met dit proces wil de club ook de financiële gezondheid blijven garanderen en de continuïteit van KAA Gent kunnen waarborgen. We nemen dit met de grootste zorg ter harte, voor al onze supporters en partners."

JOUW MENING TELT:
Zal er snel een goede investeerder gevonden worden?

Meest recent

'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

6
6
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

108
108
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

35
35
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

583
583
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

431
431
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

353
353
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1244
1244
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

395
395
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

464
464
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

396
396
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

184
184
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

128
128
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

119
119
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

179
179
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

76
76
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

533
533
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

164
164
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

384
384
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

64
64
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

88
88
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

565
565
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

134
134
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

766
766
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

247
247

Meer sportnieuws