KVO-spits wil uitpakken tegen RSCA: "Kan iets speciaals gebeuren"

door
KVO-spits wil uitpakken tegen RSCA:

KV Oostende krijgt vanavond bezoek van RSC Anderlecht en kan eindelijk terug dienst doen op Fraser Hornby. De Schotse spits van de Kustboys zat twee maanden aan de kant vanwege een schouderblessure, maar lijkt helemaal terug. 


Op oefenstage tijdens het WK liep het helemaal verkeerd voor de 23-jarige Hornby. Zijn schouder raakte uit de kom en ook zijn sleutelbeen werd beschadigd. Resultaat: twee maanden toekijken vanop de zijlijn. "Die maanden hebben erg lang geduurd voor mij. Aan de kant blijven is niets voor mij en het deed zelfs pijn. Daarom ben ik nu blij dat ik de ploeg opnieuw kan helpen", aldus Hornby aan Het Nieuwsblad. 

Na zes nederlagen op rij wist KV Oostende afgelopen weekend nog eens een punt te pakken op het veld van Kortrijk. "Dat is beter dan niets", vertelt de Schot, die goed was voor een assist. "Als we details nog verder kunnen verfijnen, ben ik zeker dat we nog heel veel punten gaan pakken. Maar die zeges moeten wel beginnen te komen: veel tijd hebben we niet meer.”

RSCA
Vanavond krijgt Oostende bezoek van Anderlecht, een ploeg die hen wel ligt. De laatste keer dat de Kustboys thuis van de Brusselaars verloren was in maart 2019. “Eerlijk: als we goed zijn, kunnen we elke ploeg in de problemen brengen. Maar dan moet iedereen zijn taken uitvoeren. Mits een goede voorbereiding en massale steun van de fans kan er iets speciaals gebeuren in ons stadion. Het geloof is zeker aanwezig dat we drie punten kunnen pakken.”

LEES OOK: Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Wie wint er vanavond?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

119
119
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

93
93
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

29
29
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

21
21
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

181
181
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

66
66
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

393
393
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

153
153
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

160
160
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

34
34
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

371
371
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

368
368
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

292
292
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

118
118
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

214
214
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

545
545
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

146
146
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

116
116
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

75
75
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

256
256
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

162
162
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

130
130
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

410
410
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

297
297

Meer sportnieuws