'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

door
'Anderlecht denkt aan Marokkaanse WK-held'

Anderlecht heeft met Anders Dreyer al één aanvallende versterking gehaald deze winter, maar daarmee is hun huiswerk nog lang niet af. Door het nakende vertrek van Fabio Silva is nog een extra spits broodnodig, maar ook een bijkomende linksachter is nog meer dan welkom. Op die positie heeft Brian Riemer immers ook amper opties. Moussa N'Diaye is de enige zuivere linksachter in de kern.


Het zou dus een goed idee zijn om een concurrent voor de Senegalees te halen en daarvoor is Anderlecht uitgekomen bij een Marokkaanse WK-held. De Franse journalist Clément Brossard stelt namelijk dat Anderlecht interesse toont in Yahia Attiyat Allah. De 27-jarige maakte deel uit van de Marokkaanse selectie in Qatar, waar hij 90 minuten speelde in de kwartfinale tegen Portugal en de kleine finale tegen Kroatië, alsook een helft in de halve finale tegen Frankrijk.

Voorlopig speelt Attiyat Allah nog in zijn thuisland bij Wydad Casablanca, maar zijn prestaties in Qatar lijken voor de nodige interesse gezorgd te hebben. Anderlecht lijkt niet al te veel kans te maken om hem binnen te halen, want de speler zou een voorkeur hebben voor een overgang naar de Franse Ligue 1. Daar wordt hij het hof gemaakt door Brest en Montpellier.

BOD GEWEIGERD
Die laatste club zou de beste papieren in handen hebben, ook al zagen ze hun eerste bod geweigerd worden. Ze zouden echter snel met een nieuw bod kunnen komen en de verwachting is dat zo'n 700.000 euro genoeg zou moeten zijn om Wydad overstag te doen gaan. Een koopje dus voor de linksachter, die bijna zijn hele carrière in Marokko speelde. Het enige buitenlandse avontuur van Attiyat Allah was een korte passage van een halfjaar bij het Griekse Volos in 2019.


LEES OOK: Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

7
7
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

6
6
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

8
8
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

172
172
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

137
137
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

62
62
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

14
14
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

115
115
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

87
87
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

59
59
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

92
92
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

174
174
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

398
398
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

383
383
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

644
644
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

353
353
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

87
87
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

113
113
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

229
229
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

661
661
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

79
79
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

303
303
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

118
118
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

118
118
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

539
539

Meer sportnieuws