'Newcastle bezorgt Barça transfernachtmerrie'

door
'Newcastle bezorgt Barça transfernachtmerrie'

Ondanks de vele financiële perikelen, slaagde FC Barcelona er afgelopen zomer in om Robert Lewandowski naar Camp Nou te halen en de komst van de Poolse goalgetter is tot dusver een schot in de roos. Toch zouden de Catalanen nu al werk maken van een opvolger voor de spits. Maar dat opvolgingsplan krijgt nu een stevige knauw.


Lewandowski is bezig aan een sterk eerste seizoen in Catalonië. In 20 officiële wedstrijden namens Barcelona zit hij bijvoorbeeld al aan 18 doelpunten. Maar De Pool is inmiddels alweer 34 jaar en dus komt het einde van zijn carrière zienderogen dichterbij. De Catalanen willen dan ook verzekerd zijn van een geschikte vervanger. Die komt mogelijk ook uit de Bundesliga. Zo zou Barcelona doordrukken voor de komst van de 18-jarige WK-ganger Youssoufa Moukoko staan.

Het talent van de Duiters is al een tijdje bekend. Bij de jeugdselecties van Borussia Dortmund verbrak hij het ene record na het andere. Dit seizoen is hij ook bezig aan een definitieve doorbraak bij de eerste ploeg, Moukoko werd zelfs opgenomen in de Duitse WK-selectie. Maar zijn contract in het Signal Iduna Park is aflopend. Barça ziet in hem dan ook een ideaal en betaalbaar doelwit, op Camp Nou zou de spits bovendien nog een jaartje in de schaduw van Lewandowski kunnen rijpen.

ENGELS TOPBOD
Maar waar Barça begin deze maand nog de grootste kanshebber leek, zijn er gevaarlijke kapers op de kust. Met name Newcastle United zou volgens Sport1 wel eens een kwelduivel kunnen worden. De nummer drie uit de Premier League zou Moukoko willen verleiden met een financieel topbod. Zo zou hij er jaarlijks zo'n 9 miljoen euro kunnen opstrijken, aangevuld met een slordige 30 miljoen euro aan tekengeld.

LEES OOK: 'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Barça is momenteel geen goede bestemming voor jonge talenten ...

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

25
25
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

8
8
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

9
9
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

37
37
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

89
89
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

28
28
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

115
115
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

221
221
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

204
204
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

117
117
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

71
71
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

599
599
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

95
95
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

90
90
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

172
172
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

237
237
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

126
126
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

443
443
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

485
485
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

378
378
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

231
231
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

388
388

Meer sportnieuws