Riemer spreekt zich uit over paars-witte transferplannen

door
Riemer spreekt zich uit over paars-witte transferplannen

Brian Riemer staat zondagavond voor een nieuw ijkpunt in zijn nog prille carrière als hoofdtrainer. De derby tegen Union SG wordt namelijk zijn eerste thuiswedstrijd als T1 van RSC Anderlecht. Terwijl de Deense coach zijn troepen voorbereidt op deze clash, kijkt hij ook uit naar extra versterking.


Zo is het wel degelijk de bedoeling bij Anderlecht om de selectie van Riemer van versterking te voorzien. Er wordt uitgekeken naar een extra linksback, terwijl ook het centrum van de defensie nog wat mankracht kan gebruiken. De belangrijkste prioriteit van sportieve baas Jesper Fredberg is echter het vinden van een nieuwe spits.

Tijdens zijn persbabbel in aanloop naar het treffen met Union werd Riemer dan ook gepolst naar de transferplannen van zijn club. "Net zoals elke club, zijn we aan het bekijken hoe we ons kunnen versterken. Ik weet dat het management samen met onze sterke scoutingscel hard aan het werk is om de juiste oplossingen te vinden", klonk het op de clubwebstek.

STERKE STROEYKENS
Paars-Wit kan vooral een rasechte doelpuntenmaker gebruiken, dat zal Riemer tijdens de voorbije duels ongetwijfeld ook al gemerkt hebben. Sinds hij het roer overnam scoorde RSCA nog maar één keer: na een owngoal. Toch ziet hij voorin voldoende alternatieven. "Naast Fábio Silva kan ook Benito Raman in de spits spelen, Mario Stroeykens leverde al sterke prestaties af en kan daar ook spelen. Voor mij gaat het vooral over hoe je het best het team structureert."

LEES OOK: 'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Waar heeft Anderlecht momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

33
33
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

179
179
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

56
56
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

30
30
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

69
69
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

180
180
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

59
59
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

263
263
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

768
768
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

251
251
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

50
50
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

251
251
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

224
224
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

85
85
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

148
148
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

392
392
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

239
239
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

78
78
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

50
50
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws