Simon Mignolet neemt het dinsdagavond met België op tegen Duitsland. België maakt nog een kans op een ticket voor het EK 2012, maar dan moet er zeker gewonnen worden van Duitsland. De doelman van het Engelse Sunderland kijkt uit naar het duel.
"Duitsland is een sterk team, maar er kan veel gebeuren in één wedstrijd. We moeten alles goed gesloten houden en counteren. Maar zelfs als we winnen, moeten we nog eerst naar de barrages", vertelde Mignolet in
Het Laatste Nieuws. "Ik ga niet ontkennen dat ik sta te popelen om aan de partij te beginnen. Zo een wedstrijd met veel ambiance in het stadion, daar doe je het voor."
Bij Duitsland staat Bayern München-doelman Manuel Neuer tussen de palen. Afgelopen vrijdag in het duel met Turkije (1-0 winst) kreeg hij pas zijn zesde doelpunt in negen EK-kwalificatieduels tegen. "Hij is echt absolute wereldklasse. We zullen elkaar niet tegenkomen op het veld, maar ik kijk uit naar het duel met hem."