'Ronaldo geland: akkoord met nieuwe club nabij'

door
'Ronaldo geland: akkoord met nieuwe club nabij'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar erop zit, is het uitkijken naar waar Cristiano Ronaldo zijn carrière gaat voortzetten. De Portugese superster werd de voorbije weken alvast aan verschillende clubs gelinkt. Maar zijn toekomst lijkt dan toch niet aan de Europese top te liggen.


Nadat hij vorige zomer naast zijn gewenste transfer greep, schipperde Ronaldo tijdens de eerste seizoenshelft tussen bank en basis bij Manchester United. Dat leidde tot een gespannen sfeer en vlak voor het WK maakte CR7 zich helemaal onmogelijk. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en zijn vriend Piers Morgan, maakte de aanvaller brandhout van de club. Enkele dagen later liet United dan ook weten dat de overeenkomst werd ontbonden.

Sindsdien is Ronaldo naarstig op zoek naar een nieuwe club. Hij onderhield na de Portugese WK-uitschakeling zelfs enkele dagen zijn conditie op de trainingsfaciliteiten van ex-ploeg Real Madrid in de hoop dat één van de Europese toppers zich zou melden. Maar dat wachten was tevergeefs. Zo heeft het er alle schijn van dat Ronaldo in Saudi-Arabië aan de slag zal gaan.

AKKOORD NABIJ
Al-Nassr toont namelijk al een tijdje belangstelling in de meervoudige Ballon d'Or-winnaar. En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft de Saudische club aan het kamp-Ronaldo laten weten dat ze in de komende dagen zullen doordrukken om tot een overeenkomst te komen. Bepaalde bronnen beweren zelfs dat CR7 woensdagavond geland is in Riyadh. Het heeft er dus alle schijn van dat het Europese voetbal weldra afscheid neemt van één zijn grootste sterren.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Ronaldo kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

6
6
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

18
18
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

101
101
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

133
133
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

63
63
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

186
186
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

157
157
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

205
205
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

514
514
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

180
180
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

555
555
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

80
80
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

65
65
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

130
130
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

61
61
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

90
90
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

413
413
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

249
249
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

83
83
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

289
289
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

118
118
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

241
241
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

185
185

Meer sportnieuws