'Ronaldo geland: akkoord met nieuwe club nabij'

door
'Ronaldo geland: akkoord met nieuwe club nabij'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar erop zit, is het uitkijken naar waar Cristiano Ronaldo zijn carrière gaat voortzetten. De Portugese superster werd de voorbije weken alvast aan verschillende clubs gelinkt. Maar zijn toekomst lijkt dan toch niet aan de Europese top te liggen.


Nadat hij vorige zomer naast zijn gewenste transfer greep, schipperde Ronaldo tijdens de eerste seizoenshelft tussen bank en basis bij Manchester United. Dat leidde tot een gespannen sfeer en vlak voor het WK maakte CR7 zich helemaal onmogelijk. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en zijn vriend Piers Morgan, maakte de aanvaller brandhout van de club. Enkele dagen later liet United dan ook weten dat de overeenkomst werd ontbonden.

Sindsdien is Ronaldo naarstig op zoek naar een nieuwe club. Hij onderhield na de Portugese WK-uitschakeling zelfs enkele dagen zijn conditie op de trainingsfaciliteiten van ex-ploeg Real Madrid in de hoop dat één van de Europese toppers zich zou melden. Maar dat wachten was tevergeefs. Zo heeft het er alle schijn van dat Ronaldo in Saudi-Arabië aan de slag zal gaan.

AKKOORD NABIJ
Al-Nassr toont namelijk al een tijdje belangstelling in de meervoudige Ballon d'Or-winnaar. En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft de Saudische club aan het kamp-Ronaldo laten weten dat ze in de komende dagen zullen doordrukken om tot een overeenkomst te komen. Bepaalde bronnen beweren zelfs dat CR7 woensdagavond geland is in Riyadh. Het heeft er dus alle schijn van dat het Europese voetbal weldra afscheid neemt van één zijn grootste sterren.

LEES OOK: Ronaldo-soap escaleert: Saudi's halen snoeihard uit

Ronaldo kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

1
1
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

52
52
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

167
167
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

68
68
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

41
41
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

272
272
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

88
88
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

69
69
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

388
388
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

561
561
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

264
264
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

272
272
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

964
964
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

74
74
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

493
493
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

173
173
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

218
218
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

57
57
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

357
357
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

55
55
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

320
320
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

186
186
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

419
419
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

84
84

Meer sportnieuws