'Ronaldo geland: akkoord met nieuwe club nabij'

594
'Ronaldo geland: akkoord met nieuwe club nabij'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar erop zit, is het uitkijken naar waar Cristiano Ronaldo zijn carrière gaat voortzetten. De Portugese superster werd de voorbije weken alvast aan verschillende clubs gelinkt. Maar zijn toekomst lijkt dan toch niet aan de Europese top te liggen.


Nadat hij vorige zomer naast zijn gewenste transfer greep, schipperde Ronaldo tijdens de eerste seizoenshelft tussen bank en basis bij Manchester United. Dat leidde tot een gespannen sfeer en vlak voor het WK maakte CR7 zich helemaal onmogelijk. In een explosief interview met televisiepersoonlijkheid en zijn vriend Piers Morgan, maakte de aanvaller brandhout van de club. Enkele dagen later liet United dan ook weten dat de overeenkomst werd ontbonden.

Sindsdien is Ronaldo naarstig op zoek naar een nieuwe club. Hij onderhield na de Portugese WK-uitschakeling zelfs enkele dagen zijn conditie op de trainingsfaciliteiten van ex-ploeg Real Madrid in de hoop dat één van de Europese toppers zich zou melden. Maar dat wachten was tevergeefs. Zo heeft het er alle schijn van dat Ronaldo in Saudi-Arabië aan de slag zal gaan.

AKKOORD NABIJ
Al-Nassr toont namelijk al een tijdje belangstelling in de meervoudige Ballon d'Or-winnaar. En volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft de Saudische club aan het kamp-Ronaldo laten weten dat ze in de komende dagen zullen doordrukken om tot een overeenkomst te komen. Bepaalde bronnen beweren zelfs dat CR7 woensdagavond geland is in Riyadh. Het heeft er dus alle schijn van dat het Europese voetbal weldra afscheid neemt van één zijn grootste sterren.

LEES OOK: 'Nieuwe saillante details affaire-Ronaldo lekken uit'

Ronaldo kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

27
27
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

28
28
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

52
52
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

405
405
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

38
38
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

187
187
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

133
133
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

75
75
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

139
139
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

94
94
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

228
228
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

168
168
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

72
72
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

375
375
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

150
150
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

380
380
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

83
83
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

283
283
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

321
321
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

327
327
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

141
141
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

318
318
Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

De competitie is nog maar negen speeldagen ver in de Jupiler Pro League. Er zijn nog 75 punten te ...

599
599
‘Ballon d’Or: Spanje en Engeland maken Courtois af’

Thibaut Courtois (34) werd maandagavond in Londen derde bij de verkiezing voor beste doelman van de ...

603
603

Meer sportnieuws