Manchester United doet er alles aan om Francesc FÃ bregas naar Old Trafford te halen. De Engelse grootmacht bood afgelopen week dertig miljoen euro op de middenvelder, maar zijn huidige werkgever FC Barcelona ging niet akkoord met het voorstel. In de Engelse media komen nu berichten dat
The Red Devils met een hoger bod gaat komen.
Trainer David Moyes heeft al diverse malen aangegeven dat hij het nodig vindt om de selectie van Manchester United te versterken met een middenvelder. In eerste instantie had de opvolger van Sir Alex Ferguson zijn pijlen gericht op Thiago Alcantara. De middenvelder besloot echter Barcelona in te ruilen voor Bayern München, waar hij met Josep Guardiola een oude bekend tegen komt.
Of de komst van Fà bregas naar Manchester United reëel is, dat moet nog maar blijken. Josep Maria Bartomeu, vice-president van Barcelona, liet onlangs weten dat ze niet in zouden gaan op een aanbod op de Spaanse international. De oud-speler van Arsenal zou zelf ook niet denken aan een vertrek bij de grootmacht.
LEES OOK:
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’