Sensatie in Sevilla: derby met 3 rode kaarten én wereldgoal

door
Sensatie in Sevilla: derby met 3 rode kaarten én wereldgoal

Er was zondagavond nog sensatie te zien in La Liga. Daar stond de stadsderby van Sevilla op het programma, waarin Real Betis het in eigen stadion opnam tegen FC Sevilla. Het werd een opmerkelijke wedstrijd die gekruid werd door een own-goal, een wereldgoal en maar liefst drie rode kaarten. Uiteindelijk deelden de rivalen de punten: 1-1.


In minuut 38 barstte het spektakel helemaal los. Sevilla-rechtsachter Montiel slikte de eerste rode kaart van de match, want na tussenkomst van de VAR werd hij uitgesloten voor een tackle met gestrekt been. Vijf minuten later kwamen de bezoekers ook nog eens ongelukkig op achterstand. Ervaren rot Jesus Navas was nog maar pas de geblesseerde Rafa Mir komen vervangen toen Gudelj de bal tegen hem aan knalde. Het leer verdween tot zijn grote verbazing in zijn eigen doel.

Het zag er dus niet goed uit voor Sevilla, maar dat kreeg in de slotseconden van de eerste helft weer hoop. Ook Betis moest immers met tien verder na rood voor Fekir. De VAR oordeelde dat de Fransman een elleboogstoot uitgedeeld had, maar dat leek wel een heel streng verdict. In de derde minuut van het tweede helft viel Betis zelfs met negen, want na alweer een tussenkomst van de VAR mocht ook Borja Iglesias gaan douchen nadat hij op de enkel van Jordan was gaan staan.

WERELDGOAL
Met een man meer kon Sevilla, waar Adnan Januzaj opnieuw aan de bank gekluisterd bleef, voluit gaan zoeken naar de gelijkmaker. Uiteindelijk viel de goal alsnog negen minuten voor tijd, en hoe! Gudelj haalde uit vanop een meter of 30 en nagelde de bal fenomenaal in de kruising. Op die manier pakte Sevilla alsnog een belangrijk punt, waarmee het voorlopig uit de degradatiezone klimt.


Knappe goal?

Meest recent

Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

25
25
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

223
223
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

128
128
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

124
124
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

101
101
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

109
109
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

206
206
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

40
40
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

73
73
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0
Oorlog bij DAZN: analisten vliegen elkaar naar de keel

Het is niet enkel oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecombedrijven, maar ook binnen de ...

386
386
Karetsas doet opmerkelijke onthulling bij KRC Genk

Konstantinos Karetsas zat even in een ferme dip bij KRC Genk. De afgelopen wedstrijden kwam de ...

104
104
Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

192
192
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

127
127
KAA Gent verrast met duidelijk statement over Leko

KAA Gent wisselt sterke prestaties af met zwakke. De Buffalo’s wonnen twee wedstrijden op rij ...

288
288
Binnenlandse Zaken moeit zich: Anderlecht-fans op de korrel

Afgelopen speeldag werden een honderdtal supporters op de vingers getikt omdat hun ticket niet ...

213
213
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge vreest, Anderlecht wil toptalent'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

303
303
Woedende Filip Joos eist ontslag van Belgische ref

Afgelopen speeldag was er heel wat te doen om het openingsdoelpunt van Union SG tegen Zulte Waregem. ...

411
411
De Bilde pakt uit met pikante onthulling: "7 vrouwen..."

Gilles De Bilde blijft ook na zijn carrière een klinkende naam in de Belgische voetbalwereld. ...

201
201
FC Barcelona grijpt drastisch in voor Club Brugge

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Dinsdag rond 18 uur komen de ...

354
354
Dender verbaast met stunttransfer: grote naam binnen

FC Dender heeft op de officiële kanalen plots een transfer voorgesteld. De zomermercato is ...

101
101
Weer supportersboycot in JPL: “Een gebrek aan respect”

Dit seizoen komt het plots vaak voor: uitsupporters die een boycot organiseren omdat ze misnoegd ...

521
521
Net op tijd: enorme opsteker Garcia en Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het binnenkort op tegen Kazachstan en Liechtenstein namens de ...

78
78
Marc Coucke zorgt voor schokgolf: "Besluit staat vast"

Er rommelt wat in het leven van Marc Coucke. De ondernemer die zelden stilstaat, lijkt op een ...

330
330
Saelemaekers krijgt storm over zich heen: “Klein mannetje!”

AC Milan won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van AS Roma. Alexis Saelemaekers speelde ...

69
69

Meer sportnieuws