David Moyes heeft zaterdag zijn officiële debuut gemaakt voor Manchester United. De Schot zat er voor het eerst op de bank als trainer, maar zag zijn ploeg meteen onderuit gaan tegen de Thailand All Stars. Lichtpunt bij de Engelse landkampioen was Adnan Januzaj, die eveneens debuteerde.
Moyes, die Everton enkele weken geleden verruilde voor Manchester United, beleefde zijn vuurdoop bij
The Red Devils. De trainer koos ervoor om enkele ervaren spelers zoals Wayne Rooney en Robin van Persie niet op te stellen, maar de kaart van de jeugd te trekken. Dat pakte niet zo goed uit aangezien United met 1-0 verloor.
Een andere debutant liet zich wel opmerken. Januzaj, die voor het eerst mocht opdraven in de hoofdmacht, toverde enkele klasseflitsen uit zijn schoenen en scoorde zelfs bijna. Ook Moyes was tevreden over het spel van de jonge Belg. “Hij was onze beste man op het veld. Hij speelde erg sterk. Het is altijd fijn als een jonge speler zijn kans grijpt. Dat heeft hij vandaag zeker gedaan. Als hij zo blijft spelen, zal hij zeker nog kansen krijgenâ€, gaf de trainer hem complimenten.
Bekijk hier zijn hoogtepunten:
[youtube]https://www.youtube.com/v/YYc_BwbtY4E[/youtube]
LEES OOK:
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'