Pittige waarschuwing Antwerp: "Als Dieu er zijn zinnen opzet ..."

door
Pittige waarschuwing Antwerp:

Alsof de kalender nog niet vol genoeg zit, moeten de ploegen uit de Jupiler Pro League weldra ook weer aan de bak in de Croky Cup. Dinsdag werd alvast geloot voor de zestiende finales. En die loting leverde onder meer de interessante affiche tussen SK Beveren en Antwerp FC op.


De Great Old is weergaloos aan het seizoen in de JPL begonnen en wist het eerste competitieluik af te sluiten met het maximum van de punten af te sluiten. Die reeks wil de ploeg van coach Mark van Bommel nog een tijdje doortrekken. Maar ook in de beker heeft Antwerp nog een rekening te vereffenen. Vorig seizoen sneuvelde het stamnummer 1 immers al na één ronde, KVC Westerlo toonde zich toen te sterk.

Nu moet Antwerp dus opnieuw op bezoek bij één van de ploegen uit de tweede divisie. En aan motivatie zal het op de Freethiel niet ontbreken. Voor Beveren is het een erg mooie kans om zich nog eens te meten met een Belgische topclub. Bovendien lopen er heel wat personen rond met een Antwerp-verleden: trainer Wim De Decker, verdediger Alexander Corryn, middenvelder Sander Coopman en natuurlijk ook Dieumerci Mbokani.

GEMOTIVEERDE DIEU
De voormalige Gouden Schoen tekende begin deze week als transfervrije speler in Beveren. Na enkele maanden zonder competitieritme zal hij wel wat tijd nodig hebben om weer in topvorm te raken. Maar volgens Coopman, die ook bij RAFC de kleedkamer met hem deelde, kan de Great Old maar best op zijn hoede zijn. "Een fitte Mbokani is voor Beveren een topper. Ongetwijfeld zal hij tegen Antwerp nog eens alles uit de kast willen halen. En als Dieu zijn zinnen ergens op zet…", waarschuwt Coopman in gesprek met Gazet van Antwerpen.

LEES OOK: Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Antwerp moet dit seizoen alles op de competitie zetten ...

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

135
135
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

398
398
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

75
75
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

247
247
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

179
179
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1383
1383
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

151
151
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

191
191
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

286
286
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

317
317
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

444
444
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

584
584
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1053
1053
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

602
602
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

308
308
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

733
733
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

581
581
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

768
768
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

372
372
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

802
802
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2845
2845
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws