Sowah stuurt Atletico stevige waarschuwing na stunt in Porto

285 stemmen
Sowah stuurt Atletico stevige waarschuwing na stunt in Porto

Club Brugge reisde af naar Porto met de ambitie om er te winnen en dat bleken geen loze woorden. Blauw-Zwart leverde een ronduit indrukwekkende prestatie af in het Estadio do Dragão en keert met een zelden geziene 0-4 terug naar België. Eén van de absolute uitblinkers bij Club was Kamal Sowah, die mee aan de basis lag van de ruime zege.


De Ghanees kreeg opnieuw het vertrouwen in de aanval en beschaamde dat niet. Met een goede tik op Jutgla lag hij mee aan de basis van de strafschop die voor 0-1 zorgde en na amper één minuut in de tweede helft reageerde hij alert om een tikje van Jutgla mee te nemen en werkte hij oog in oog met Diogo Costa koelbloedig af. Sowah kon zijn vreugde niet op na zijn eerste doelpunt voor Club.

"Een fantastisch moment voor mij, en dan nog eens in de Champions League. Amazing. Ik heb zo hard gewerkt voor deze mogelijkheid", jubelde hij bij VTM. "Alles verloopt fantastisch momenteel. We hebben dit ook zo hard verdiend als team. We kunnen grootste dingen doen in deze groep, want we werken er hard voor. Iedereen moet opletten voor ons."

ATLETICO
Dat is een stevige waarschuwing voor Atletico Madrid, dat de tegenstander is in de volgende twee matchen in het kampioenenbal. De Spaanse grootmacht komt op 4 oktober op bezoek in het Jan Breydelstadion, op 12 oktober trekt Blauw-Zwart naar het Wanda Metropolitana. Ook dan zal wellicht voor Sowah een belangrijke rol weggelegd zijn. De voormalige recordaankoop leek in de zomer nog afgeschreven te zijn, maar knokte zich de voorbije weken weer helemaal in de gunst.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Kan Club Brugge ook tegen Atletico Madrid stunten?

Meest recent

Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

7
7
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

38
38
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

59
59
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

47
47
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

117
117
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

501
501
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

46
46
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

61
61
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

354
354
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

435
435
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

528
528
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

921
921
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

119
119
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

541
541
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

103
103
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

102
102
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

155
155
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

425
425
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

741
741
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

317
317
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

517
517
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

414
414
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

241
241
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

111
111

Meer sportnieuws