'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

door
'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

Club Brugge boekte vrijdagavond alweer zijn derde zege op een rij door Charleroi met 1-3 te kloppen. Daarbij was een belangrijke rol weggelegd voor Hans Vanaken, die de assist voor de gelijkmaker voorzag. De tweevoudige Gouden Schoen deed op Mambourg gewoon zijn ding, ondanks alle transferbeslommeringen van de voorbije week.


West Ham United trok immers nadrukkelijk aan zijn mouw, maar Club Brugge wees twee Engelse aanbiedingen af. De Hammer waren inclusief bonussen bereid om 13 miljoen euro neer te tellen, maar dat was onvoldoende voor Blauw-Zwart. De voorbije dagen leek de interesse te bekoelen door het nieuws dat West Ham op het punt zou staan om Lucas Paqueta voor een dikke 60 miljoen euro weg te kapen bij Olympique Lyon.

Bij Club hoopten ze al dat daarmee de storm zou gaan liggen, maar niets blijkt minder waar. Volgens de Daily Mail wil trainer David Moyes immers Paqueta én Vanaken en heeft hij de strijd om de 30-jarige Rode Duivel nog niet opgegeven. Club zou zich de komende dagen nog aan een derde aanbieding uit Londen mogen verwachten. Vanaken wil zelf graag naar de Premier League en West Ham wil daarvan profiteren om door te drukken.

JANUZAJ
Vanaken zal overigens niet de enige Rode Duivel bij West Ham worden, want ook Adnan Januzaj geniet interesse. Zijn komst lijkt ook los te staan van die van Vanaken en Paqueta en volgens talkSPORT lopen de gesprekken volop. Het management van Januzaj zou er ook alle vertrouwen in hebben dat er een akkoord gevonden zal worden. Moyes wil een stevige kwaliteitsinjectie in zijn aanval nadat West Ham met nul op negen zijn start dit seizoen helemaal gemist heeft.

LEES OOK: Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Moet Club Brugge Vanaken gewoon laten vertrekken?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

27
27
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

96
96
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

95
95
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

120
120
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

58
58
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

544
544
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

277
277
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

127
127
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

289
289
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

204
204
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

364
364
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

345
345
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

472
472
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

209
209
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

101
101
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

410
410
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

378
378
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

289
289
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

221
221
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

295
295
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

166
166

Meer sportnieuws