Matthew Ryan, die
Club Brugge haalde van het Australische Central Coast, heeft geen zin in een persoonlijk overgangsjaar. "Ik wil de Brugse nummer één worden", vertelt hij tegenover
SBS. De tweevoudige Australische international hoopt zo nog op een plaatsje in de selectie voor het Wereldkampioenschap in 2014.
Met het vertrek van Bojan Jorgacevic naar Turkije heeft de doelman al een concurrent minder. Maar de zomeraankoop is gemotiveerd en wil Vladan Kujovic, vorig seizoen uitgegroeid tot vaste waarde bij Brugge, uit het doel spelen. "Ik ben niet het type dat de halve wereld rondreist om dan op de bank te Âzitten."
De derde zomeraanwinst van
Blauw-Zwart praatte al met coach Juan Carlos Garrido voor zijn komst en daarin werd hem speeltijd beloofd. De Australiër speelde reeds enkele oefenwedstrijden mee en deed het daarin niet slecht. "Tot nu toe is de technische staf tevreden met mijn prestaties en ik hoop om de plaats van Kujovic te Âveroveren", klinkt de ambitieuze Ryan.