Hoefkens haalt zijn gram: "Intern niet getwijfeld"

door
Hoefkens haalt zijn gram:

Bij Club Brugge loerde de crisis om de hoek na de verrassende één op zes tegen AS Eupen en Zulte Waregem, maar zondag stond de landskampioen toch weer op. Op het veld van OH Leuven ging het met 0-3 winnen dankzij goals van Nielsen, Jutgla en Lang, ondanks dat Hans Vanaken tot twee keer toe een strafschop miste. Daardoor zal de druk op Carl Hoefkens weer wat afnemen.


De debuterende hoofdcoach was de voorbije weken bij de fans al vrij zwaar onder druk komen te staan. Niet alleen vielen de resultaten tegen, ook het niet selecteren van ervaren spelers als Jack Hendry, Eder Balanta en dit weekend ook Ruud Vormer kon op weinig begrip rekenen bij de achterban. Maar zondag pakten de keuzes van Hoefkens dus wel goed uit.

"Ik ben nooit nerveus en zal nooit beginnen twijfelen aan mijn kern, want ik werk elke dag met ze", reageert hij bij Sporza. "Ik zie ook dat ze meewillen in het verhaal dat wij schrijven op training, met hoge pressing. Als coach is het een godsgeschenk dat er intern nooit aan me getwijfeld is. De dingen die goed waren tegen Zulte Waregem en Genk, konden we vandaag langer volhouden. Waar ik ook blij mee ben, is het karakter dat we toonden. De spelers gingen in de tweede helft 100% voor de derde goal. Het enige jammere is het uitvallen van Skov Olsen."

DOMPER
De blessure van Skov Olsen kan inderdaad een grote domper zijn voor Club, want met drie goals in zijn eerste vier matchen was de Deen alweer zeer belangrijk de voorbije weken. Het valt te hopen voor Blauw-Zwart dat hij er niet te erg aan toe is, al kwam Noa Lang hem wel uitstekend vervangen.

LEES OOK: 'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Zal Club nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

14
14
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

112
112
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

140
140
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

147
147
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

235
235
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

106
106
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

372
372
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

212
212
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

82
82
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

308
308
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

319
319
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

126
126
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

240
240
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

190
190
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

250
250
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

140
140
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

441
441
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

172
172
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

275
275
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

79
79

Meer sportnieuws